kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 09-03-2021, 10:32
jadzia91 jadzia91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 204
Domyślnie

Oprócz przydatnych programów warto także zainwestować w dobrą ochronę IT dla swojej firmy. Zajrzyjcie na https://www.itpunkt.pl/ , gdzie poznacie ofertę firmy, która zapewni odpowiednią ochronę waszych danych, baz czy programów, a także w razie awarii wszystkim się zajmą. Pracują tam świetni specjaliści, którym z pewnością możesz zaufać. Oferują szerokie pole działania, dopasowane indywidualnie do potrzeb firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 12-03-2021, 16:03
ilonagartka ilonagartka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 96
Domyślnie kalibracja monitora

Wszystko zależy od charakteru firmy, jeżeli w pracy jest wymagane jak najdokładniejsze odwzorowanie kolorów to warto jest zainwestować w program do tego. Kiedyś w biurze mieliśmy kalibrator kolorów w monitorze taki jak tutaj jest https://alstor.pl/produkty/kalibratory-i-wzorce-barwne/ i bardzo dobrze się sprawdzał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 23-03-2021, 13:07
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Na pewno powinniście zastanowić się w pierwszej kolejności, co realnie poprawi funkcjonowanie Waszego biznesu. Wiem, że aktualnie bardzo polecane są różne systemy klasy erp, więc na pewno warto byłoby przyjrzeć się im bliżej. W https://icon24.pl/co-to-jest-system-erp/ możecie dobrać najlepsze oprogramowanie pod kątem typowo Waszego biznesu, więc warto zwrócić na to uwagę już teraz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 23-03-2021, 20:04
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

A mnie właśnie interesuje jak wygląda efektywne zarządzanie serwisem czasu pracowników? Na jakie w ogóle oprogramowanie warto postawić? Czy ktoś z was ma w tym kierunku doświadczenie? Czy jesteście wstanie mi polecić jakiś sprawdzony program prosty w użytkowaniu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 25-03-2021, 10:45
jessyca05 jessyca05 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 4
Domyślnie

Odpowiednie oprogramowanie to podstawa, aby wszystkim w firmie się lepiej pracowało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 28-03-2021, 00:09
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 519
Domyślnie

Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://fordata.pl/ . Virtual Data Room to naprawdę ciekawe rozwiązanie. Można bowiem szybo i bez żadnych problemów udostępnić partnerom biznesowym czy pracownikom poufne dokumenty. Myślę, że w dzisiejszych czasach takie rozwiązanie jest niezwykle praktyczne. Poczytajcie sobie na ten temat. Myślę, że warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 06-04-2021, 16:03
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Na pewno jeśli chodzi o programy do firmy przydaje się taki, dzięki któremu możesz wystawiać faktury on line . Dzięki niemu każdy przedsiębiorca, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności i sposób rozliczania z Urzędem Skarbowym, wystawi za darmo wszelkiego rodzaju dokumenty przychodowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 02-02-2022, 13:48
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Chyba w każdej branży aktualnie można znaleźć jakieś oprogramowania, nawet broker kurierski ma dedykowane programy, które usprawniają prowadzenie biznesu i jego zarządzanie. Nowe technologie naprawdę są pomocne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 02-02-2022, 19:29
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 443
Domyślnie

Jakiego programu do faktur używacie? Ja trafiłam dzisiaj na różne programy do wystawiania faktur i zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty jakiejś sprawdzeniu firmy i zamówieniem tego programu. Slyszałam, że jest bardzo prosty w obsłudze. Liczę na to, że kilka rzeczy zmieni to w mojej firmie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 03-02-2022, 14:26
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

Programy dla firm powinny być przede wszystkim właściwie dopasowane do konkretnych działań. W przypadku gabinetów lekarskich świetnie sprawdzi się np. dokumentacja medyczna elektroniczna . Nie tylko ułatwi ona prace, ale zapewni bezpieczeństwo danych pacjentów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.