kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 17-02-2021, 13:10
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

Mnie niestety często swego czasu dopadały infekcje intymne, ale zaczęłam w końcu dbać o siebie i regularnie chodzić na badania do ginekologa. On powiedział, że mam od tego momentu stosować żel papilocare żeby przywrócić równowagę mikrobiologiczną pochwy oraz poprawić jej ogólny stan.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 26-02-2021, 09:58
herok24 herok24 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 210
Domyślnie

higiena intymna jest bardzo ważna, nie zapominajcie o tym i dbajcie o siebie, ja przez stosowanie nieodpowiednich środków do mycia miejsc intymnych wielokrotnie miałam infekcje, czasami naprawdę źle się czułam i odczuwałam pieczenie podczas oddawania moczu, dzięki usg układu moczowego, które sprawnie wykonałam w jednej z warszawskich przychodni https://multimed.pl/ poznałam przyczynę infekcji i zaczęłam leczenie - polecam
__________________
http://stomatologia-paszyna.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 26-02-2021, 19:46
danka08 danka08 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 130
Domyślnie

Higiena intymna jest bardzo istotna dla kobiety. Czesto zdarza sie suchość pochwy przy spadku libido, który może być spowodowany również złym doborem antykoncepcji. Wtedy najlepiej udać sie do swojego ginekologa po inna antykoncepcję ,która nie będzie powodowała spadku libido, oraz zaczac zażywać probiotyki ginekologiczne https://antykoncepcjanamiare.pl/infe...e-najczesciej/ to powinno pomóc, jak i przestrzeganie higirny również jest bardzo istotne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 14-04-2021, 08:36
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 589
Domyślnie

Upławy mogą świadczyć o wielu dolegliwościach i nie powinno się ich bagatelizować. Ja bym zrobiła na Twoim miejscu cytologię. Może to zakażenie wirusem hpv daje takie objawy? Pozbyłam się tego wirusa stosując prze pół roku papilocare
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 12-04-2023, 15:30
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

a jak wygl,ada wasza codzienna pielegnacja po katem stref intymnych ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 14-04-2023, 09:18
Janko45 Mężczyzna Janko45 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2023
Posty: 1
Domyślnie

Niedawno również miałem taki problem u siebie, dobrze że ten temat powstał
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 14-04-2023, 12:11
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 990
Domyślnie

Ja mogę polecić również coś dla panów w tym temacie https://ziaja.com/p/5901887020479/ze...la-mezczyzn-37 Pewnie mało osób wie, że takie kosmetyki są dedykowane również męskiej części naszego społeczeństwa ale warto na nie zwrócić uwagę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 21-04-2023, 14:58
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

do codziennej pielęgnacji okolic intymnych wystarczy odrobina wody i dobry ( tzn naturalny) płyn do higieny intymnej. Ja lubię te z 4organic ( mozna je dostać w Rossmanie). aktualnie używam tego z probiotykiem, polecam bo nie ma alergenów, barwników a do tego jest bezzapachowy.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 31-05-2023, 15:26
asia999 asia999 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 344
Domyślnie

Wizyta u ginekologa jest tutaj niezbędna. To podstawa jesli chodzi o nasze zdrowie. I my kobiety musimy o tym pamiętac. ja ma swojego lekarza w Krakowie i w sumie tylko chodze do niego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 23-09-2023, 13:08
heidenreich.mireille's Avatar
heidenreich.mireille heidenreich.mireille is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2023
Posty: 4
Domyślnie

Co zrobić, gdy na wargach sromowych pojawiły się małe krostki? Staram się posiłkować różnymi artykułami np. tym https://wylecz.to/ginekologia/krostk...ski-na-sromie/. Najczęstszą przyczyną zmian w postaci krostek na wargach sromowych bądź pieczenia sromu i swędzenia pochwy jest reakcja alergiczna. Przy podejrzeniu alergii, należy znaleźć jej źródło, czyli potencjalny alergen. Po pierwsze, należy zastanowić się, czy w ostatnim czasie nie zmieniliśmy proszku do prania lub płynu do płukania, w których pierzemy bieliznę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.