kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-06-2018, 13:38
Beata Wilkowska Beata Wilkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 244
Domyślnie odzież z logo firmy

Ostatnio do firmy zamówiliśmy odzież z logo firmy od: https://ideagadzety.pl/gadzety/odziez-reklamowa Firma ta oferuje produkty o wysokiej jakości, polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-07-2018, 12:02
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Moim zdaniem to skuteczna reklama taki nadruk na wartościowych i atrakcyjnych gadżetach http://www.izisport.pl/produkty.html takich ja te torby i pokrowce które można wykorzystać na wiele sposobów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-07-2021, 13:03
qstreich's Avatar
qstreich qstreich is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1
Domyślnie

Odzież reklamowa dla swoich pracowników to świetny pomysł! Dzięki temu pracownicy będą mieli zapewnioną odzież do pracy, a w dodatku będzie ona formą reklamy dla danej firmy. Na takiej odzieży można zamieścić logo lub inną grafikę.
__________________
odzież reklamowa producent
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-08-2021, 16:17
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

To się sprawdzi ale dla serwisantów, bo teraz mamy raczej czasy minimalizmu i elegancji. Nawet już taksówki mają minimum naklejek Ja postawiłam po prostu na agencję https://marketinggdansk.pl/ która specjalizuje się w marketingu internetowym. Poznali moją markę i dobrali odpowiednie i skuteczne sposoby na docieranie z przekazem do odpowiednich grup odbiorców. I w ten sposób logotyp firmowy jest znacznie bardziej rozpoznawalny bez znaczków na ubraniach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-08-2021, 15:43
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

W mojej firmie mam zamiar zakupić ubrania z nadrukiem logo. Odzież reklamowa to dobry pomysł i dużo firm praktykuje zakupy takiej odzieży. Jeśli szukalibyście dobrej oferty, to koniecznie zajrzyjcie pod ten adres: Odzież reklamowa . Moim zdaniem warto do nich zajrzeć, ponieważ posiadają świetne ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-09-2021, 17:55
Gierra167 Gierra167 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 40
Domyślnie

Fajna strona internetowa projektowanie logotypów możecie znaleźć super ofertę tworzenia logotypów dla firm. Mają specjalną ofertę budują strony internetowe oraz znaki graficzne dla firm. Mogę ich bardzo polecić. Jest to firma z doświadzeniem oraz indywidualnym podejściem do klienta. Skorzystałam z ich oferty i uważam że mogę z czystym sumieniem polecić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-09-2021, 14:44
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja niedawno trafiłam na odzież reklamowa i zastanawiam się nad zamówieniem odzieży dla naszych pracnowników. Nasza frima się rozwija i myśle, że klienci na pewno lepiej będą nas odbierać gdy wszyscy będą nosić jednakową odzież z logotypem firmy. Co o tym sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.