kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 19-04-2021, 22:55
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Jeśli poszukujecie profesjonalnej firmy, która specjalizuje się w przeprowadzkach, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.liderpak.pl/ . Mają wiele różnych pojazdów dopasowanych do konkretnych potrzeb. Poza tym oczywiście pracownicy mają odpowiednie doświadczenie, a to też jest niezwykle ważne. Na stronie macie komplet informacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 21-05-2021, 20:18
Mermagda0 Mermagda0 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 95
Domyślnie

Też mam w planach przeprowadzkę, oby to już była ostatnia, bo jest to przeprowadzka z wynajmowanego mieszkania do nowego domu. Oglądałam już jak prezentuje się przeprowadzki sopot cennik, bo podejrzewam, że tak to się skończy, na wynajęciu firmy do pomocy. Nie mam auta duzego i to jest największy problem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 26-02-2022, 20:53
Henio3350 Mężczyzna Henio3350 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1
Domyślnie

Zadzwoniłem sobie do firmy Bagażówka Gdynia, Przeprowadzki żeby dopytać o szczegóły i przyznaję, że ciekawe opcje proponują, mi się podoba dostarczenie kartonów i folii. Nie mieliśmy żadnych problemów, wszystko załatwione kompleksowo i zgodnie z planem. Nie musieliśmy nic robić... W zasadzie tylko czekaliśmy na realizację. Można na nich liczyć jeśli chodzi o ekskluzywne apartamenty i mieszkania w kamienicach. Polecam gorąco, pełen profesjonalizm!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 28-02-2022, 13:54
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Warto zainwestować w wirtualny spacer po mieszkaniu. Z doświadczenia wiem, że przyciąga to zainteresowanie dużo większej ilości potencjalnych klientów, dzięki czemu łatwiej jest sprzedać mieszkanie, dom, lub lokal.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 01-03-2022, 10:19
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 049
Domyślnie

Czy są tutaj osoby planujące przeprowadzkę swojego biura lub domu? Jakiś czas temu przenosiliśmy biuro i w skorzystaliśmy z oferty https://www.przeprowadzkiwroclaw.pl . Wszelkie prace wykonali bardzo sprawnie i bez najmniejszych problemów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 01-03-2022, 19:48
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Z tego co wiem przeprowadzką domów a także biur zajmuje się ta firma przeprowadzki trójmiasto Zapoznaj się z jej ofertą jeśli szukasz pomocy przy przeprowadzce. Myślę, że będziesz zadowolona. To firma z dużym doswiadczeniem i zawsze bezpiecznie przewozi wszystkie rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 07-03-2022, 13:11
Oberośka Oberośka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 31
Domyślnie

Ja korzystałam z usług przeprowadzkowych w Warszawie i byłam bardzo zadowolona. Nie musiałam nikogo prosić o przetransportowanie rzeczy na wiele tur, tylko wszystkie rzeczy zostały przewiezione specjalnym busem przez profesjonalną fimę, więc nawet bardzo delikatne rzeczy nie zostały naruszone
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 05-05-2022, 08:03
domi.nika domi.nika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 293
Domyślnie

Cytat:
Napisał chacman14
Czy są tutaj osoby planujące przeprowadzkę swojego biura lub domu? Jakiś czas temu przenosiliśmy biuro i w skorzystaliśmy z oferty przeprowadzkiwroclaw.pl . Wszelkie prace wykonali bardzo sprawnie i bez najmniejszych problemów.


Dzieki za polecenie firmy, ja właśnie planuje przeprowadzke i przydał by się dobry przewoznik


____________
https://www.stowarzyszenie-hubertus....sisz-wiedziec/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 07-05-2022, 14:37
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 344
Domyślnie

To zerknij sobie jeszcze w ramach szerszego rozeznania na tę firmę https://przeprowadzki-warszawskie.pl/ Są szybcy i jak trzeba zrobią za Ciebie przeprowadzkę kompleksowo pod Twoją nieobecność ;p Firma pomaga w przeprowadzkach na terenie Warszawy, ale i w okolicach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 23-08-2022, 13:07
siwpo siwpo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 427
Domyślnie

Sprawami takimi jak przeprowadzka najlepiej zajmą się tylko https://www.przeprowadzkiwroclaw.pl , firma z ogromnym potencjałem, słyszałam sporo pozytywnych opinii. Chętnie skorzystam z ich oferty przy kolejnych przeprowadzkach. Firma spisała się świetnie, we wszystkim pomogli oraz wywiązali się ze swoich zobowiązań.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.