kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 03-03-2021, 08:23
paulinabb paulinabb is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 111
Domyślnie laryngolog

laryngolog prywatnie kraków - szukam dobrego specjalisty w krakowie - polecicie kogoś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-03-2021, 10:36
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 717
Domyślnie

Jeśli poszukujesz naprawdę dobrego laryngologa to zobacz na tej stronie. W moim otoczeniu coraz więcej osób ma problemy szczególnie ze słuchem. A leczenie u lekarza pierwszego kontaktu w większości przypadków nie jest wystarczające.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-03-2021, 10:26
Milena777's Avatar
Milena777 Milena777 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 152
Domyślnie

Dobry laryngolog zawsze się przyda. Ja przynajmniej tak to obecnie widzę!! Warto dbać o swój słuch!!
________________________
Zajęcia z jogi w Poznaniu i okolicach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-03-2021, 15:31
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

Potrzebujesz wsparcia jeśli chodzi o Twój słuch? Jeśli tak to bez wątpienia potrzebujesz specjalistów w tym zakresie, którzy np. dobiorą dobry aparat słuchowy, a jednocześnie pozwolą na zweryfikowanie wszystkich elementów w zgodzie z wynikami badań czy rozmową z lekarzem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-11-2021, 17:57
Nusiek11 Nusiek11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 194
Domyślnie

Ja za niedługo musze udać się na badanie słuchu zamierzam je zrobić tutaj: https://aparaty-sluchowe.info/aparaty-sluchowe-signia/ . Firma oferuje wysokie dopłaty do aparatów słuchowych dobrych firm. Dodatkowo gwarantuje najlepszą opiekę posprzedażową i aż 3 lata gwarancji na zakupiony sprzęt. Nie musisz martwić się tutaj o nic - firma przestrzega obostrzeń wydanych przez światową organizację zdrowia, więc badanie będzie tutaj dokładne i bezpieczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-12-2021, 15:09
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Mój brat znalazł ostatnio ciekawe szkolenia dla laryngologów. Jesteśmy po studiach medycznych i planujemy założyć rodzinną klinikę laryngologiczną, więc takie szkolenia na pewno nam się przydadzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-02-2022, 23:46
gostek Mężczyzna gostek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 86
Domyślnie

I mnie jakiś czas temu dopadły problemy ze słuchem, gdzie w końcu było na tyle źle, że badania były obowiązkowe. I tu skorzystałem ze strony https://sluchnaplus.pl/rejestracja/ gdzie można się zarejestrować, by mieć darmowe badanie słuchu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-03-2022, 13:17
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 086
Domyślnie

W celu poprawy drożności nosa można wykonać prosty zabieg w Citomed https://www.citomed.pl/ Zabieg nazywa się konchoplastyka i polega na redukcji objętości małżowin nosowych. Warto się do nich zgłosić, nie mają długich terminów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 01-03-2022, 18:31
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 446
Domyślnie

Zdrowie jest najważniejsze, dla tego zawsze ważne jest to, abyśmy trafili pod skrzydła profesjonalisty, osoby, która zna się na swojej dziedzinie. Jeśli chodzi o godnego polecenia laryngologa, ze swojej strony mogę polecić centrum https://derm-al.pl/pl/plukanie-ucha . Ostatnio miałam zatkane ucho i lekarz laryngolog wykonał mi właśnie zabieg płukania, który przyniósł mi natychmiastową ulgę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 20-01-2023, 22:33
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

Jeśli borykasz się z problemami dotyczącymi uszu lub gardła, gorąco polecam konsultację z doświadczonymi laryngologami w Klinice Optimum. Możesz mieć pewność, że otrzymasz kompleksową opiekę nad wszystkimi problemami dotyczącymi dróg oddechowych oraz narządów głowy i szyi. Jest to optymalne miejsce do leczenia laryngologicznego.

Ostatnio edytowane przez kresowa ula : 03-02-2023 o 15:44.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.