kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #111  
Stary 05-09-2018, 16:00
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

A moze za granice? Da sie tam znalezc sporo fajnych, romantycznych miejsc. Patrzylam na wyjazd do Wloch https://www.ewakacje.pl/oferta/wlochy-last-minute/ Za niewielkie pieniadze polecimy w ladne miejsce do tego kraju. Na pewno bedzie to fajna wycieczka. Tez myslimy o takim wyjezdzie, by zobaczyc cos innego niz Polske.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112  
Stary 23-11-2018, 20:51
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

My taki urlop planujemy już po świętach i po Nowym Roku. Chcemy pojechać i sprawdzić, jak wygląda Poznań zimą. Bardzo lubimy to miasto i często wybieramy się na jakieś wycieczki, ponieważ tam się poznaliśmy. Mamy spory sentyment do tego miasta i nocleg w poznaniu to też nie żaden problem, bo zawsze, nawet na szybko można coś załatwić.

Ostatnio edytowane przez sara898 : 27-11-2018 o 08:36.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113  
Stary 25-11-2018, 16:58
katarzyna_wozniak katarzyna_wozniak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 4
Domyślnie

Myślę, że taki urlop najlepiej spędzać w kilku gwiazdkowym hotelu. Luksus i relaks liczą się dla mnie bardzo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #114  
Stary 27-11-2018, 11:06
Alexa555 Alexa555 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 92
Domyślnie

Jeszcze przed świętami, razem z moim mężem chcemy wyjechać gdzieś we dwoje, bo nie mieliśmy w tym roku wakacji. W razie czego chce wziąć szybka pożyczka ratalna online. Myślicie, że to bezpieczny pomysł z tymi pożyczkami?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115  
Stary 17-12-2018, 16:22
Karolina Ka Karolina Ka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 71
Domyślnie

Na taki szybki urlop nie widzę innej opcji jak pojechac gdzieś do SPA u mnie w okolicy, w Janowie Podlaskim jest genialne miejsce - Zamek Biskupi i tam jest SPA Ireny Eris więc nie ma lepszej propozycji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #116  
Stary 07-01-2019, 15:00
Atien65 Atien65 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 1
Domyślnie

Znacie może jakieś miejsce w okolicach Wrocławia?

__

http://master-auto.eu/lepiej-sprzeda...-do-skupu-aut/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117  
Stary 17-01-2019, 14:36
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

Najlepiej wejść na stronę https://www.sunandsnow.pl/ i tam znaleźć jakiś fajny apartament. Ja zawsze jak wybieram miejsce na wypoczynek sugeruje się właśnie opiniami innych klientów i zdjęciami. A ta strona jest fajna, bo macie tam podgląd na zdjecia i sporo przydatnych informacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118  
Stary 17-01-2019, 17:11
Karolina Ka Karolina Ka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 71
Domyślnie

Ostatnio zaczęłam szukać wycieczek na SunCenter. Całkiem przejrzysta strona i ceny bardzo podobne do konkurencji. Chyba nawet zrezygnuję z innych biur, bo tutaj przynajmniej kontakt jest stały
Odpowiedź z Cytowaniem
  #119  
Stary 18-01-2019, 14:01
Maritqa Maritqa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 6
Domyślnie

Ostatnio wyjeżdżamy z narzeczonym najczęściej do Krakowa albo do Wrocławia. Uwielbiamy te miasta, a że dojazd mamy dobry, to coraz częściej urządzamy sobie takie małe wycieczki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120  
Stary 22-01-2019, 08:45
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Ja uważam, że każde polskie miasto ma coś oryginalnego do zaoferowania. Dlatego warto pomyśleć na przykład o tym, aby odwiedzić ciekawe miejsce w Polsce. Może Kraków? To jedno z moich ulubionych miast. Tutaj macie namiar na świetny hotel w centrum Krakowa, który na pewno Wam się spodoba: https://amwhotele.pl/hotele/krakow-hotel-royal/.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.