kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 13-12-2015, 16:04
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Jak stworzyć wygodne biuro dla pracowników?

Wierzycie w to, że ergonomia w biurze i ogólnie w miejscu pracy przekłada się na wyniki?
Zastanawiam się nad tym jak urządzić dwa miejsca pracy w biurze dla pracowników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-12-2015, 22:19
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie

Uważam, że ergonomia przy pracy to kluczowa sprawa, nawet jeśli to jest tylko praca w biurze. Na początku nie ma to większego znaczenia, ale jak już człowieka dopadnie ból pleców chociażby, to później już jest tylko gorzej. Bardzo ważne jest to, żeby dobrać właściwy fotel biurowy.
Tutaj: http://www.ergo-fotel.pl/fotele-biurowe-stacjonarne masz przykłady tych, które są wygodne, dobrze wyprofilowane, ale też zapewniają możliwość regulacji wysokości i oparcia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 04-01-2016, 19:29
Ladye Ladye is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Posty: 77
Domyślnie

Swego czasu pracowałam w biurze, gdzie w pokoju znajdowało się kilka osób. Czego mi tam brakowało to ekrany dźwiękoszczelne między biurkami. Panujący tam wieczny harmider był niezwykle męczący i dekoncentrował.
__________________
Gdyby Bóg była kobietą, nigdy by nie pozwoliła, żeby się tyło po jedzeniu.
http://terapiarodzinna.com - psychoterapia w nurcie systemowym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-02-2016, 12:56
Marcelka1976 Marcelka1976 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 30
Domyślnie

Witaj. Miałam bardzo podobny problem ale znalazłam firmę Complex Office z Katowic, która spisała się na medal. Wejdź sobie na meble pracownicze Katowice i sprawdź co mają. Ja wybrałam te

Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-03-2016, 19:19
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

W biurze na pewno powinna znaleźć się gablota na ogłoszenia. Praktycznie każda firma takie ma i sprawdzają się bardzo dobrze. Można na nich umieszczać różne ważne informacje dla pracowników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-03-2016, 13:02
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

A co powiecie na meble inspirowane motoryzacją? Trafiłam ostatnio na http://rsfurniture.eu/ i musze przyznać, ze meble robią wrażenie Wydaje mi się, że świetnie sprawdzą się w biurze. Wyglądają na wygodne i z pewnością bedą cieszyć oko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 01-04-2016, 09:06
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Moje obecne biuro nie jest ani funkcjonalne ani ładne. Planuje zmienić lokal na inny, bo zauważam, że złe warunki pracy coraz bardziej wpływają na moich pracowników. Chcę im stworzyć wygodne miejsce pracy, w którym będą czuli się dobrze i będą mogli w spokoju pracować. Przeglądałam oferty wynajmu lokali na tej stronie http://www.officemap.pl/search/list/?&city=katowice i zainteresowałam się kilkoma z tych ofert Moglibyście mi doradzić jakie meble zakupić do nowego biura? Nie chce przewozić tych obecnych, bo szczerze mówiąc mają już chyba z 10 lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-04-2016, 11:41
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Jak się ma krzesło, na którym się źle siedzi, to więcej się człowiek wierci niż pracuje. Dobre meble to podstawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-04-2016, 19:42
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

Zgadza się, że meble to w zasadzie podstawa ale również warto zadbać o profesjonalny sprzęt typu komputer, drukarka, niszczarka. Ja całkiem nie dawno kupowałam niszczarkę do biura firmy Wallner www.niszczarkawallner.pl. Sprzęt może nie jest najtańszy ale jest wytrzymały.

Ostatnio edytowane przez Ajlar : 12-05-2016 o 18:43.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-04-2016, 13:36
SoloKolos's Avatar
SoloKolos Mężczyzna SoloKolos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Miasto: Częstochowa
Posty: 2
Domyślnie

To oczywiste, że ergonomia w biurze ma wpływ na jakość i efektywność naszej pracy. Solidne biurko, wygodny fotel, odpowiednia pozycja przy pracy na komputerze to minimum jakie musi być spełnione. Dodatkowo warto mieć pod ręką wszystkie niezbędna podczas pracy urządzenia - drukarka, niszczarka, telefon itd. Dla tych, którzy jeszcze zastanawiają się nad tym czy ergonomia ma wpływ na jakość naszej pracy polecam spróbować przynajmniej jeden dzień popracować przy rozlatującym się biurku, siedząc na drewnianym, niewygodnym krześle
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.