kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 03-12-2018, 16:26
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

Jak widać ofert na rynku jest całkiem sporo. Moim zdaniem każda z nich jest inna i przeznaczona na inny cel dlatego musimy wiedzieć po co potrzebujemy takiej dodatkowej gotówki. Jesli macie już zadłużenie i chcecie spłacić najpilniejsze zobowiązania to warto zerknąć na produkt Rapida Money. To oferta pożyczki w kwocie do maks 25 tysięcy złotych ( maksymalny okres spłaty do 60 miesięcy). Raty dogodne do spłaty a to wszystko dzięki niskiemu oprocentowaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 04-12-2018, 17:32
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 083
Domyślnie

Ani pożyczka ani chwilówka, bierzcie kredyt. To czytelny i sprawdzony produkt bankowy. Warto na przykład szukać kredyt konsolidacyjny online Pełna wygoda, bez wychodzenia z domu. Zrobiłam sie już taka leniwa, że nie dość, iż robię zakupy w sieci, to teraz i kredyty biorę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 08-12-2018, 10:50
Mel1 Mel1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 127
Domyślnie

Przed wyborem warto skorzystać z porównywarek a także poradników, takich jak ten https://hotmoney.pl/7-tanich-chwilow...mowa-pozyczke/ Gdzie opisano najbardziej popularne, tanie chwilówki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 10-12-2018, 10:44
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

No ok, ale na co należy zwrócić uwagę przy korzystaniu z takiej porównywarki? Bo ja właśnie sprawdzam oferty firm pożytczkowych przez Sowe Pożyczkwą i tak szczerze nie wiem czym się sugerować?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 10-12-2018, 17:10
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Ja bym patrzyła na opinie przede wszystkim i na ofertę, koszty mniej więcej w każdej firmie są takie same, prowizja i odsetki, różnice groszowe jak już. jak ludzie nie narzekają (ale warto czytać dokładnie bo Ci co nie spłacają w terminie to zawsze beda narzekać bo im najlepiej jakby w prezencie tą kasę dostali) to można brać, ja tam na Kredyt OK trafiłam i bezproblemowo było, dogadać się było można. nikt mnie nie nachodził.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 11-12-2018, 10:34
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Ok czyli RRSO jest ważne i co jeszcze? Oczywiście zdaje sobie sprawę, ze jak się pożycza pieniądze to trzeba je oddać w terminie. Czyli kredyt OK polecasz tak?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 12-12-2018, 12:06
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

no tak jak mówię ja tam brałam i się nie rozczarowałam bo tyle ile miałam to oddałam. bo z tym RRSO to jest często tak że napiszą mało a potem przy umowie wychodzi 5 razy tyle także w żadne 8-9 % nie wierz. to w banku więcej chcą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 13-12-2018, 10:48
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

No tego się obawiam. Ale np. w Sowie Pożyczkowej pokazują dokładnie jakie to RRSO jest i można wniosek wysłać. Jak udzielą pożyczki to oczywiście trzeba przeczytać umowę. Podobno jak się przez Internet pożyczkę bierze, to jest taniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 17-12-2018, 11:03
antosia antosia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 113
Domyślnie

No jest taniej, ale i tak pożyczki chwilówki są drogie. Ale jak już brać to lepiej z sprawdzonych firm bo można się w problemy wpakować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 18-12-2018, 14:17
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Nie no nie biorę pod uwagę firm xxx. Jeśli już bym się zdecydowała to na pewno bym wzięła od tych firm znanych. Oczywiście jeszcze się dobrze zastanawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.