kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-04-2018, 13:00
Beata Wilkowska Beata Wilkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 244
Domyślnie dieta z dowozem warszawa

Każdy ostatnio chce być bardzo fit , ja również postanowiłam i skorzystać z usług https://www.fitapetit.com.pl/dieta-odchudzajaca , wspaniałe jedzenie a co najważniejsze nie czuje sie wcale głodna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 30-04-2018, 10:30
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

Do mnie jakos to nie przemawia. Przeciez duzo taniej i smaczniej mozna sobie samemu cos ugotowac i przynajmniej wybrac produkty, ktorych jestesmy pewni. Ja np nie wyobrazam sobie sniadania bez chrupkiego pieczywa i do tego serki Hochland - no tak sie przyzwyczailam ze nie zjem niczego innego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 01-05-2018, 10:54
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

Taka dieta jest niesamowicie wygodna. Sama zamawiam sobie catering dietetyczny warszawski dzień od pana gesslera. I codziennie dostaję porcję posiłków na cały dzień. Jadam tylko to i nic więcej nie potrzebuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 01-05-2018, 15:43
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Drogo to wychodzi miesięcznie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-05-2018, 11:20
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Ja zamawiam Wygodnądietę i miesięcznie wychodzi mnie porównywalnie do tego co zostawiałam w spożywczaku a przynajmniej nie muszę spędzać kilka godzin dziennie w kuchni żeby przygotować posiłki. Jedzonko mam zawsze świeże, smaczne i zdrowe dostarczone pod same drzwi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-05-2018, 13:22
nancy nancy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 4
Domyślnie

Tego typu diety to na prawdę dobra sprawa jeśli ktoś nie ma czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-05-2018, 16:58
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

Fajna jest taka dieta z dowozem, sama z takiej korzystam. Zamawiam sobie catering dietetyczny warszawski dzień od pana gesslera. Wszystko jest smaczne, swieże i zbilansowane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-05-2018, 10:25
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Ja jakoś nie jestem przekonana do takiej diety. Zastanawiam się nad szejkami odchudzającymi. Skuteczność koktajli dietetycznych wynika nie tylko z ich niskiej kaloryczności, ale również niskiej zawartości tłuszczu. Są zdrowe i stanowią prawdziwą bombę witaminową. Znalazłam na http://estiq.pl/choco-lite-opinie-ef...t-swojej-ceny/ szejk czekoladowy odchudzający i myślę że warto spróbować.

Ostatnio edytowane przez elabarbara : 25-06-2018 o 11:05.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 31-05-2018, 15:08
Olaprima Olaprima is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 5
Domyślnie

Czy zażywanie suplementu diety na odchudzanie pozwoli wrócić do mojej dawnej wagi? Znalazłam na tej stronie omegatrade Sliminazer. Piszą, że działa nawet w nocy. Jak dla mnie to rewelacja, bo do wakacji może uda mi się zrzucić parę kilo. Zawiera same naturalne składniki, więc mi nie zaszkodzi i z pewnością bardzo pomoże. Ktoś z was może już go zażywał?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-06-2018, 07:14
Mia Wallace's Avatar
Mia Wallace Mia Wallace is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 168
Domyślnie

Dieta z dowozem to super pomysł. W stolicy jest akurat całkiem sporo ciekawych firm, które oferują dobrej jakości catering dietetyczny. U mnie dieta pudełkowa Warszawa dostarczana przez Wygodną Dietę dała radę, bo zgubiłam w talii kilka cm. Nie ma co się obawiać, że jedzenie nie będzie smakować, bo jest bardzo świeże i pomysłowe. Do tego do wyboru jest kilka diet, w tym wege, bez glutenu itd.. Dla każdego się coś znajdzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.