kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 03-03-2021, 23:31
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie Studia

Matura zbliża się naprawdę wielkimi krokami i właśnie zastanawiam się nad tym, jaką uczelnię i jaki kierunek studiów dokładnie wybrać. Propozycji mam kilka i wiem, że muszę liczbę uczelni zredukować, aby coś wybrać. Polećcie mi jakieś dobre uczelnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-03-2021, 23:05
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Najpierw zacznij od tego, że szukasz konkretnego kierunku, jaki Cię interesuje, no bo to jest najważniejsze, aby wybrać coś, w czym będziesz się spełniać. Późnej posprawdzaj sobie uczelnie, jakie ten kierunek mają. No i wybierz uczelnię z najlepszą ofertą oraz miasto, które będzie dla Ciebie osiągalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 07-03-2021, 00:32
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Tak właśnie zrobiłam i metodą wypisania sobie plusów i minusów jako pierwsza na mojej liście jest uczelnia AEH w Warszawie. Kierunków jeszcze nie chcę zdradzać, ponieważ interesują mnie 3 konkretne, ale tutaj decyzji jeszcze nie podjęłam i jak na razie sama muszę się z tym zmierzyć. Uczelnia ma bardzo dobre opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 09-03-2021, 11:14
sabina9022 sabina9022 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 13
Domyślnie

Przyznaję, że skończyłam studia właśnie w miejscu, o którym mówicie, no i nie ukrywam, że osobiście jestem bardzo zadowolona. Mogę też podpowiedzieć, że akurat ukończenie takich studiów zawsze było dobrze odbierane w moim CV. Także jeśli masz możliwość to decyduj się!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 09-03-2021, 20:45
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Ja to się zastanawiam nad kierunkiem finanse i rachunkowość na Sopockiej Szkole Wyższej https://www.ssw-sopot.pl/. Myślicie, że po takich studiach łatwo znajdę pracę? Sam kierunek wydaje się ciekawy, tym bardziej, że zawsze lubiłam liczby.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 10-03-2021, 01:44
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie

Cytat:
Napisał sabina9022
Przyznaję, że skończyłam studia właśnie w miejscu, o którym mówicie, no i nie ukrywam, że osobiście jestem bardzo zadowolona. Mogę też podpowiedzieć, że akurat ukończenie takich studiów zawsze było dobrze odbierane w moim CV. Także jeśli masz możliwość to decyduj się!

A możesz powiedzieć, jaki kierunek ukończyłaś? Zastanawiam się nad kilkoma i nie mam pojęcia, na co konkretnie się zdecydować. Skoro ukończyłaś tam konkretny kierunek i spełniasz się zawodowo, to bardzo chętnie sprawdzę, który kierunek bym dla Ciebie tak przyszłościowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 10-03-2021, 22:15
sabina9022 sabina9022 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 13
Domyślnie

Oczywiście, że mogę zdradzić Na AEH w Warszawie studiowałam administrację w trybie stacjonarnym. Studia odpowiednio przygotowały mnie do pracy, jaką chciałam wykonywać i podejmując zawód znałam kilka ważnych informacji, o których inne osoby, które ze mną aplikowały na to stanowisko, nie wiedziały w ogóle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 20-03-2021, 23:15
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Może ochrona środowiska? Kierunek na pewno na czasie. na http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzia...ona-srodowiska można podjąć w Warszawie takie studia właśnie. Uczelnia mi dobrze znana, moja siostra skończyła w zeszłym roku. Znalazła dość szybko pracę, naprawdę była z poziomu nauki w tym miejscu bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-03-2021, 12:07
eva01's Avatar
eva01 eva01 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Miasto: Poznań
Posty: 4
Domyślnie

Zanim podejmiesz decyzję o wyborze kierunku studiów dużo poczytaj na jego temat. Warto też nawiązać kontakty z osobami, które mają doświadczenie, bo studiowali to.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-03-2021, 12:36
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

A co powiecie na przykład na ofertę Państwowej Uczelni im. Stefana Batorego: https://www.pusb.pl/ ? Widziałam, że mają wiele różnych kierunków w ofercie. Myślę, że na tej uczelni każdy znajdzie drogę dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.