kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 22-02-2021, 12:21
Tomilawa Tomilawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 431
Domyślnie

Wzrok na epwno warto regularnie badać, przynajmniej raz w roku aby mieć rękę przysłowiowo na pulsie i wiedzieć co sie dzieje z naszym zdrowiem. Co do samego okulisty to sporo pozytywnych opinii słyszę o centrum medycznym Rewolucji 59 w Łodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 23-02-2021, 19:08
asia999 asia999 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 344
Domyślnie

Ja mam szkła z antyrefleksem, ale w Krakowie kupuje je na Długiej w optyku Koczorowski. Moja wada też jest dosyc spora bo to -4 na jedno i drugie oko niestety.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 28-02-2021, 22:55
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

moja babci ajest całkowicie niewidoma, dlatego zapisalismy ja do domu seniora. Korzystamy z usług firmy http://podtopolami.eu . Opiekunowie są przeszkoleni, bardzo profesjonalni i sympatyczni, a cenowo wychodzi bardzo korzystnie, polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 07-04-2021, 07:36
lio lio is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 88
Domyślnie

Całe życie wieczorami oczy mi łzawiły, no i wzrok, miedzy innymi od czytania w złym świetle, mocno mi się popsuł. Musisz iść po prostu do okulisty na badanie. Jeżeli będzie to możliwe, to nap. możesz zdecydować się na ortokorekcję, wtedy nie trzeba nosić okularów ani soczewek na dzień, ja tak zrobiłam . Ortosoczewki, które zakłada się do snu i wyjmuje rano, by widzieć bez problemu, mam zrobione w salonie optycznym Ostrość Wzroku https://ostroscwzroku.pl/ z Piotrkowa Trybunalskiego. Oni tam mają dobrych specjalistów, optymetrystów, którzy znają się na tym, co robią, a do tego posiadają najnowocześniejszy sprzęt. Takie soczewki działają super, wyrabia się je jedne na rok albo i na dłużej, moje mają już prawie rok i wciąż działają tak, jak powinny, polecam gorąco.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 08-04-2021, 00:50
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Warto dbać o swoje oczy i gdy dzieje się coś niepokojącego, to udać się do lekarza. Wiele osób nie zauważa pierwszych oznak astygmatyzmu. Jeśli nie wiecie czym objawia się ta choroba, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://blikpol.pl/astygmatyzm-co-to-leczenie . Macie tam komplet informacji na ten temat. Dowiecie się nie tylko co to jest astygmatyzm, ale również w jaki sposób się go leczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 14-04-2021, 08:11
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

O wzrok trzeba bardzo dbać bo wystarczy moment aby coś przeoczyć.
Zerknij sobie tu https://www.mdt.pl/ i zobacz jak wszystko powolutku idzie do przodu. Nawet takie zakupy medyczne można już robić w sieci. To wiele ułatwia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 15-04-2021, 08:58
jadzia91 jadzia91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 204
Domyślnie

Wzrok trzeba regularnie badać, gdyż w obecnych czasach przez dużą dawkę technologii nasz narząd jest dużo bardziej narażony i częściej potrzebuje wsparcia okularów bądź soczewek. Jeśli chcecie mieć pewność, że wszystko zostało odpowiednio zbadane to odwiedźcie jeden z salonów Optiland. Na stronie https://optiland.pl/badanie-wzroku znajdziecie listę miejsc, gdzie można zbadać wzrok.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 25-04-2021, 21:17
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 939
Domyślnie

Ja z oczami mam problem bo mam zespół suchego oka, teraz stosuje takie krople EvoTears Omega i naprawdę*widać poprawę. Warto działać od razu jak się zauważy jakieś problemy

Ostatnio edytowane przez turina : 26-04-2021 o 11:19.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 27-04-2021, 00:34
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie

Mnie akurat interesowały okulary przeciwsłoneczne i powiem Wam, że na stronie wokularach.pl znalazłam sporo bardzo fajnych i przystępnych cenowo modeli. Jeśli szukacie czegoś odpowiedniego dla siebie to koniecznie sprawdźcie ich produkty. Może akurat coś wpadnie Wam w oko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 27-04-2021, 19:21
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Kiedy już zbadasz wzrok i dowiesz się jaką masz wadę to nadejdzie wybór czy stawiać na okulary czy też soczewki. Jest też trzecia opcja czyli korekcja laserowa ale ja temu nie ufam. Postaw na soczewki bo jest to najwygodniejsze i najmniej uciążliwe. Same soczewki najlepiej zakupić w sklepie BEZOKULAROW.PL
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.