kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 04-07-2018, 09:54
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie Street workout - znacie?

Słuchajcie, powiedzcie mi czy ktoś z was trenuje taki sport jak Street Workout? Ja własnie o tym wyczytałem w internecie i wydaje sie to byc na prawdę ciekawe i interesujące. Myślicie, że takie ćwiczenia mogą być dobrym uzupełnieniem diety
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-07-2018, 08:46
konrad33 Mężczyzna konrad33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1
Domyślnie

Pierwszy raz w swoim życiu słyszę na temat tego sportu.Teraz na pewno trochę doczytam w internecie i będę wiedział więcej.
__________________
vigourpolska.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 02-09-2018, 22:08
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Szczerze to nigdy nie słyszałam ja najbardziej lubię treningi aerobowe, jak nie kojarzycie to tutaj są opisane https://michalwrzosek.pl/trening/trening-aerobowy/ dla mnie to fajny sposób nie tylko na zredukowanie brzuszka ale też po prostu na odstresowanie się. Takie dwa w jednym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-04-2019, 14:09
Karolina Ka Karolina Ka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 71
Domyślnie

ha! A u mnie w mieście już od kilku lat jest ekipa i urządzają regularnie treningi. Na podkarpaciu tego sporo i są bardzo chętni do przyjmowania nowych a jeśli pytasz o uzupełnienie diety, to jak najbardziej. Każdy ruch jest wskazany ja miałam ze Streetworkoutem przygodę, całkiem udaną, ale jeśli chodzi o dietę to całkowicie oddałam inicjatywę WygodnejDiecie. zamawiałam sobie do pracy i miałam spokój z gotowaniem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-04-2019, 14:20
monkamartyna monkamartyna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 10
Domyślnie

Nigdy nie słyszałam o takim treningu i ćwiczeniach. Ale jeśli taki system ćwiczeń odpowiada danej osobie, to nie warto przestawać i systematycznie zwiększać dawkę ruchu (oczywiście cały czas w rozsądnych ilościach, bo nawet w tym przypadku nadmiar może zaszkodzić). Do tego zdrowa dieta i fit sylwetka gwarantowana
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.