kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #331  
Stary 20-04-2022, 11:09
kasiatyka kasiatyka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 7
Domyślnie

Wnętrze musi być dobrze przemyślane, za dużo dodatków może powodować przytłoczenie i złe samopoczucie. Z drugiej strony "puste" pomieszczenie wieją nudą i też nie chce się w nich spędzać czasu. Ja lubię jak jest wyważona ilość dodatków i piękny zapach świec zapachowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #332  
Stary 20-04-2022, 11:38
decoratorum21 decoratorum21 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 1
Domyślnie

Kwestia Gustu ile i co aczkolwiek warto też pomyśleć o tym jeśli ktoś ma małe dzieci lub mocno ruchliwe pieski to pewne elementy dekoracyjne mogą zaliczyć glebę =D
__________________
LUKMEBEL.PL Sklep Meblowy z Darmową Dostawą w 3 dni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #333  
Stary 30-04-2022, 16:25
Tymoteusz1 Mężczyzna Tymoteusz1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 276
Domyślnie

Ale to już przecież zależy tylko od Was i obranej przez Was koncepcji na aranżację danego miejsca. Ja wychodzę z założenia, że przecież dostępnych jest tyle różnych możliwosci na rynku, że każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Mnie zaciekawiły informacje na temat tego, jak wyglądają aukcje sztuki młodej opisane przez stronę https://www.galeriaxanadu.pl Myślicie, że warto byłoby zainwestować w takie obrazy, by móc zawiesić je u siebie na ścianie? Ciekawi mnie ten pomysł i z chęcią poznam Waszą opinię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #334  
Stary 02-05-2022, 17:11
Boguta Lepa Boguta Lepa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 525
Domyślnie

Ja ostatnio kupilem ups do mojego pokoju i jestem bardzo zadowlony, super jakosc i cena
Odpowiedź z Cytowaniem
  #335  
Stary 02-05-2022, 17:17
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Ja nie mam pojęcia jak dopasować do siebie kolory, dodatki i style, dlatego zainwestowałam w architekta wnętrz w Gdańsku. Szybko został stworzony plan mojego mieszkania w stylu glamour. Wszystko wygląda naprawdę świetnie i aż nie chcę wychodzić z domu, tak mi się podoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #336  
Stary 03-05-2022, 09:52
magda79 magda79 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 1
Domyślnie

Nie trzeba od razu wprowadzać wiele zmian by urozmaicić wnętrze. Można to zrobić małymi dodatkami. Na przykład świeczkami sojowymi, dyfuzorem zapachowym, czy kominkami zapachowymi. Ja kupowałam na airflavour.pl i mogę polecić świeczki oraz kominek w szczególności piękny zapach i ładny wygląd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #337  
Stary 03-05-2022, 10:23
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Całkiem niedawno musiałam częściowo podzielić biuro. Zdecydowałam się wtedy na drzwi ze szkła hartowanego. Drzwi te okazały się być nie tylko praktyczne, ale też nadały niezwykły charakter wnętrza. Super sprawa.

Ostatnio edytowane przez Katarzyna : 17-05-2022 o 08:26.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #338  
Stary 23-05-2022, 12:41
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 202
Domyślnie

Jeżeli chodzi o mnie, to ja zazwyczaj wszelkiego rodzaju dekoracje do swojego mieszkania zamawiam przez internet. Ostatnio udało mi się na stronie tego sklepu https://euromat.com.pl/pol_m_Kuchnia...mika-1495.html dostać całkiem spory wybór przeróżnych produktów w atrakcyjnych cenach. Zajrzyjcie sobie tam, a może i wam coś wpadnie w oko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #339  
Stary 23-05-2022, 13:48
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Ja moje wnętrza w salonie tak chcę urozmaicić że wstawiam duże panoramiczne okna tam. Mam widok na las więc będzie pięknie. Tutaj https://www.internorm.com/pl-pl/blog...ych-przeszklen czytam jakie wskazówki mają przy tego typu inwestycji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #340  
Stary 23-05-2022, 16:36
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 355
Domyślnie

Przyznam szczerze. że ostatnio udało mi się znaleźć świetne wzory ogrodów wertykalnych w bardzo dobrych cenach. Jeśli szukacie czegoś takiego, to polecam wam sprawdzenie tego linka https://sklep.green-designers.pl/kat.../trawy-ozdobne . Moim zdaniem warto to zrobić .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.