kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 30-08-2019, 15:40
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Warto radzić się lekarza prowadzącego dziecko. On powinien najlepiej wiedzieć co będzie dla naszego dziecka najlepsze. Moje dziecko było wcześniakiem, z niską masą urodzeniową i podaje mu mleko specjalnie przeznaczone dla takich maluszków Bebilon Nenatal Premium z Pronutrą. Mały świetnie je toleruje. Apteki DOZ mają bardzo dobre ceny na produkty Bebilon. Polecam, bo wiem, że ceny dla rodziców są bardzo ważne, bo wydatków jest sporo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 01-09-2019, 12:11
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 989
Domyślnie

Każde mleko, ma predzej czy pózniej kontakt ze smoczkiem/butelka, zachecam was do przebadania bezpieczenstwa produktów z którym ma ono stycznosć https://hamilton.com.pl/oferta/badan...u-z-zywnoscia/ jest to niezwykle wazne zwlaszcza u malych dzieci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 25-09-2019, 15:25
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Dokładnie, to trzeba zapytać się lekarza. W każdym razie jest dostępne mleko specjalistyczne, zobacz tutaj np. dla noworodków z niską masą. Ale to pediatra musi potwierdzić, że maleństwo może je pić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 01-10-2019, 20:28
Llegsa88 Llegsa88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 1
Domyślnie

Może warto zapytać lekarza.
__

https://denisclinic.pl/oferta/ortodoncja/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 08-10-2019, 12:12
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

my dawaliśmy małemu Bebiko. Pediatra polecała nam Bebilon ale nie dość że jest strasznie drogi to syn jeszcze dostał po nim biegunki. A Bebiko jest ok.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 04-12-2019, 10:43
abby abby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 110
Domyślnie

to dziwne, w rodzinie kilka mam w tym moja siotra dają bebilon maluszkom i nie słyszalam, żeby na niego narzekały. Sama jej czasami kupuję dla małej w DOZ to mleko, bo mają w atrakcyjnej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 13-01-2020, 21:26
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Wiele o mleku modyfikowanym wyjaśnia artykuł ze strony https://humana-baby.pl/blog/jak-przy...dla-niemowlat/ Warto zapoznać się z nim przed podaniem dziecku takiego mleka. Taka wiedza pomoże nam w wyborze odpowiedniego mleka, a nie tylko najtańszego. Dodatkowo dowiecie się też, w jaki sposób przygotować takie mleko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 13-05-2020, 09:12
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Wybór jest dość spory to prawda. Jak nie wiesz na jakie się zdecydować to masz w sieci ranking mlek modyfikowanych dla niemowląt, poczytaj koniecznie. Myślę, że będzie Ci dużo prościej wybrać konkretne mleko dla maluszka. Raz wybrane jeśli będzie pasować prawdopodobnie zostanie z wami na całe lata.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 21-05-2020, 10:19
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Powiem Wam, że ja bardzo długo zastanawiałam się nad tym którą z metod karmienia wybrać. Każdy ma odmienne zdanie w tym temacie, więc dokładnie przeanalizowałam sobie wady i zalety obu rozwiązań. Na stronie internetowej: https://www.lactosan.pl/elementarz-k...lety-obu-metod znalazłam również świetny, rzetelny wpis, który porównuje ze sobą obie te metody. Powiem Wam, że czasami naprawdę warto sięgnąć po taką dawkę wiedzy właśnie z internetu. Dzięki temu można znacznie ułatwić sobie podjęcie ostatecznej decyzji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 31-01-2021, 14:16
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 586
Domyślnie

Ja od urodzenia podawałam synkowi mleko początkowe HiPP. Spowodowane to było tym, że moja laktacja była dość kiepska. Syn dobrze tolerował to mleko już w szpitalu dlatego się na nie zdecydowałam i jestem zadowolona. Nie ma żadnych problemów z alergiami czy ulewaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.