kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 08-07-2019, 14:34
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Można sport oglądać w telewizji i internecie. Jednak sporo osób się tym interesuje i też zarabiają na zakładach bukmacherskich. Jak chce się dorobić sobie to może w taki sposób robić to szybko. Tu https://betver.pl/bonusy-bez-depozytow-do-bukmacherow/ czytałam, jak korzystać z bonusów i promocji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 01-08-2019, 21:22
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 342
Domyślnie

ja ogladam, sporo czasu spedzam teraz w domu,a przyznam, ze lubie jakis fajny film obejrzec teraz mamy nowego dostawce internetu i tv https://www.upc.pl/pakiety/telewizja-internet/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 12-08-2019, 16:51
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

Ja oglądam czasem różne ciekawe programy w tym kuchenne rewolucje. Ostatnio jak ominęłam odcinek to zerknęłam na https://restauracjeporewolucjach.pl/programy i mogłam obejrzeć zaległości. Czasem właśnie takie ewentualności sprawdzają się. Nowoczesne techniki idą do przodu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 13-08-2019, 14:39
witka witka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 25
Domyślnie

Raczej tv już nie oglądam. jeśli już to jakieś seriale, ale z zewnętrznych platform, bo niestety telewizja to dziś same reklamy i polityka, poprzeplatana czymś innym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 28-08-2019, 21:56
Alińcia Alińcia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 39
Domyślnie

a ja oglądam, dla rozrywki seriale na pulsie! na przykład Lombard. Życie pod zastaw! tak mnie wciągnął, że z niecierpliwością czekam na 2 września, kiedy zaczyna się piąty sezon!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 29-08-2019, 09:52
contuus Mężczyzna contuus is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja przerzucam się w ostatni czasie na Netflixa i chyba całkowicie zrezygnuję z płatnej tv.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 03-09-2019, 15:35
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alińcia
a ja oglądam, dla rozrywki seriale na pulsie! na przykład Lombard. Życie pod zastaw! tak mnie wciągnął, że z niecierpliwością czekam na 2 września, kiedy zaczyna się piąty sezon!

Też lubię oglądać Lombard! fajnie, że zrobili kontynuację- lekko i z humorem, w sam raz na odstresowanie po ciężkim dniu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 04-09-2019, 22:08
Alińcia Alińcia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 39
Domyślnie

Cytat:
Napisał Oliwkaaa
Też lubię oglądać Lombard! fajnie, że zrobili kontynuację- lekko i z humorem, w sam raz na odstresowanie po ciężkim dniu

o jak miło spotkać pokrewną duszę a kto jest Twoim ulubionym bohaterem? Ja osobiście najbardziej kibicuję Lolkowi najbardziej podobają mi się odcinki gdy on dużo występuje... teraz skoro leci mam większą możliwość śledzić jego losy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 11-09-2019, 19:58
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Jeśli chodzi o Puls to ja na sobotę polecam Gra Muzyka na Pulsie o 19. Co prawda pierwszy odc. już za nami ale łatwo nadrobić zaległości a program na prawdę przyjemnie się ogląda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 21-01-2020, 19:02
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Ja bardziej stawiam na ten moment na telewizję naziemną, bo nie ma mnie przez cały czas w domu i nie chcę żadnych wiążących umów. Muszę tylko posprawdzać, jakie są Tunery TV i FM aby wybrać odpowiedni dla siebie. One chyba niczym się nie różnią oprócz konkretnych parametrów i wyglądu, prawda?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.