kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-09-2019, 11:13
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie lekki wózek

Wózek spacerowy lekki poszukiwany Co możecie mi polecić? Niestety nie mieszkam na parterze i muszę wnosić na górę. Na dole boję się zostawiać bo zdarzają się u nas kradzieże.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-09-2019, 10:46
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Zobacz sobie ten http://lionelo.com/shop/julie/ Jest lekki. Składa się łatwo. Ma też pas do przenoszenia. Więc wejście z nim na któreś piętro nie będzie większym problemem a dziecko możesz złapać za rękę. Fajna jest ta opcja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-09-2019, 20:46
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Mało który wózek ma taki pas. Widziałam to chyba z dwa razy. Kiedyś na ulicy widziałam jak tatuś niosł tak wózek i też mnie to zainteresowało. Fajne. Muszę sobie zapisć nazwę aby nie szukać w przyszłości. Na razie wozimy się w gondoli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 08-10-2019, 14:14
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Myślę, że na pewno warto zwrócić uwagę na nowe modele anexa. Sama akurat jeżdżę m/type i bardzo sobie go chwalę Dobrze się prowadzi po każdej powierzchni, koła duże, zwrotne za to sam wózek poręczny i zgrabny. Warto wypróbować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-10-2019, 08:04
ireczka ireczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 102
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mikaela
Wózek spacerowy lekki poszukiwany Co możecie mi polecić? Niestety nie mieszkam na parterze i muszę wnosić na górę. Na dole boję się zostawiać bo zdarzają się u nas kradzieże.
bardzo mało wazy a jest porządny i solidny wózek anex air-x, warto sobie obejrzeć w sklepie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-11-2019, 15:31
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Co do air-x to siostra właśnie niedawno sobie taki sprawiła i przyznam, że faktycznie super się prezentuje a i w obsłudze jest wygodny i poręczny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 24-01-2020, 20:27
lenka52 lenka52 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 58
Domyślnie

Jeśli chodzi o wózek spacerowy t również z czystym sumieniem moge polecić Anex air X. Jest super lekki, z prosty sposób można go złożyć do kompaktowych rozmiarów. Przede wszystkim jest komfortowy dla dziecka, w wózku można regulować oparcie oraz podnóżek. Budka spacerówki jest szeroka i należycie chroni maluszki przed wiatrem i słońcem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-01-2020, 20:44
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Ja ogólnie mogę polecić anexa. Sama jeżdżę akurat e/type z opcją 3w1 i super mi się sprawdza. Wózek łatwy w obsłudze, poręczny, zgrany i zwrotny a przy tym bardzo wygodny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 01-02-2020, 20:31
hendyman hendyman is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 232
Domyślnie

Świetnie, że dzielicie się poradami w tym temacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-02-2020, 19:11
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 550
Domyślnie

Ja jestem zdania, że jeśli kupujemy wózek dla dziecka to przede wszystkim nie możemy się spieszyć. Dlatego ja dość długo przeglądałam wózki na https://pl.aliexpress.com/category/2...-stroller.html i w końcu udało mi się wybrać ten jedeyny. Jak przyszedł to wiedziałam, że mój wybór był prawidłowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:09.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.