kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-10-2019, 08:06
paulinabb paulinabb is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 111
Domyślnie grzejnik na prąd

Witam, kto z Was posiada w domu grzejnik na prąd? Szukam opinii na temat ogrzewania na prąd
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-10-2019, 04:04
kamikka kamikka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 224
Domyślnie

Wiele osób uważa ogrzewanie na prąd za drogie, ale ja nie mogę się z tym zgodzić. Owszem, ogrzewanie elektryczne nie należy do najtańszych, ale nie jest też najdroższe. Bardzo ważne jest, żeby kupić dobrej jakości grzejniki elektryczne , mieć dobrze ocieplony dom, szczelne okna. Dzięki temu oszczędzimy sporo pieniedzy i będziemy mogli cieszyć sie z wygodnego i ekologicznego ogrzewania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-10-2019, 10:40
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 566
Domyślnie

Samo posiadanie grzejnika na prąd może być oczywiście dobrym rozwiązaniem, ale chyba raczej większych powierzchni nim nie damy rady ogrzać. Jeżeli jesteśmy np. na etapie budowania domu to myślę, że ogrzewanie podłogowe jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Tym bardziej, że dziś kable grzewcze są bardzo szeroko dostępne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-10-2019, 11:24
Wiewiórka Wiewiórka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 628
Domyślnie

Jeśli chodzi o o ogrzewanie to odradzam prąd i radzę się skontaktować z tą hurtownią http://eko-sanit.pl/ gdzie pomogą ci dobrać optymalne rozwiązanie w kwestii ogrzewania. Hurtownia wentylacyjna ma najlepsze ceny i wybór jeśli chodzi o systemy ogrzewania oraz wentylacji. Dzięki nim będziesz mieć najlepszy produkt w najniższej cenie co przełoży się na niskie rachunki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-10-2019, 21:04
caitlyn38's Avatar
caitlyn38 caitlyn38 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 1
Domyślnie

Ja mam taki grzejnik w jednym pokoju, który jest na 2 piętrze i rzadko tam siedzimy - a jak już siedzimy to go włączamy. Dla większych powierzchni takie ogrzewanie odpada, bo nie ogrzeje dużych pomieszczeń no i w dodatku dużo prądu ciągnie.
__________________
montaż alarmów Kraków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-11-2019, 10:12
Kordi33 Kordi33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 144
Domyślnie

Ja kupowałem grzejniki w sklepie internetowym https://mat-dom.pl/ i śmiało mogę polecić. Wszystko przyjechało bardzo szybko, a grzejniki są wykonane przez dobrych producentów. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.