kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 20-08-2019, 08:28
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 084
Domyślnie

Jeśli nie macie jeszcze zadnych planów na ferie zimowe, to może zainteresuje was ta oferta na narty do Austrii ? Ja nie lubię nigdzie jeździć na wlasną rękę, zdecydowanie bardziej wolę zorganizowane wycieczki, gdzie wszystko mam zapewnione i niczym nie muszę się martwić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 20-08-2019, 21:00
miska91 miska91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 154
Domyślnie

My zimą najczęściej jeździmy na narty. Jak dla mnie jest to najlepsza forma wypoczynku Ostatnio trafiłam na Zgorky - szkółka narciarska i chyba wybierzemy się tam w tym sezonie. Chciałabym nauczyć dzieci jeździć na nartach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 26-09-2019, 10:49
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 587
Domyślnie

Do ferii jeszcze zostało trochę czasu ale warto już planować wyjazdy. W sezonie ciężko o dobre noclegi więc lepiej zarezerwować wcześniej jakieś lokum. Jeśli wybieracie się na narty to mogą Wam się przydać uchwyty na narty do samochodu. Bardzo dobre uchwyty znajdziecie w ofercie sklepu ebagaznik.pl. Sklep stacjonarny znajduje się na ul. Prądnickiej w Krakowie więc jak chcielibyście skorzystać z pomocy w dopasowaniu i montażu uchwytów to warto tam podjechać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 08-10-2019, 12:40
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 992
Domyślnie

A ja polecam wybrac sie np do sopotu Tam jest pieknie o kazdej porze roku, latem i zimą szczególnie ! Sama zastanawiam sie nad wynajeciem takiego apartamentu https://www.sopockieapartamenty.com/...ie-Apartamenty Cena jest jak na moje rozsądna. A wy co myślicie , to drogo ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 09-10-2019, 11:36
farah557 farah557 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 336
Domyślnie

W tym roku ferie zimowe będę spędzała w Polsce. Lekko w Czechach, bo tam chcę jeździć na stoki ale nocowanie w Polsce. Znalazłam już i zarezerwowałam apartament w fajnym miejscu w Piechowicach http://www.gorzynianka.pl/ To w połowie drogi między Karpaczem a Szklarską, choć bliżej Szklarskiej. Na stok w Harahovie mam jakieś 25 min autem, więc całkiem niedaleko. Dodatkowo liczne atrakcje turystyczne w okolicy, z których pewnie i tak nie będę korzystała. Liczę, że te ferie będą udane. Napiszę Wam jak było
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 10-10-2019, 10:17
Puka87 Puka87 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 111
Domyślnie

Ja na ferie polecam wycieczkę nad polskie morze, według mnie to bardzo dobry pomysł dla osób nie lubiących zgiełku, najlepiej wybrać jakiś przytulny ośrodek, nieco oddalony od największych miast na pomorzu http://www.pension-kalmus.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 11-10-2019, 18:07
Idzi999 Mężczyzna Idzi999 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 1
Domyślnie

A może ktoś z Was polecić mi dobry ośrodek wypoczynkowy dla grup w zakopanem? Szukam w internecie jakiś dobrych miejsc ale bez skutku. Mam nadzieje, że ktoś z Was pomoże mi w tej kwestii. Z góry dziękuje za pomoc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 14-10-2019, 00:18
hemingwaay hemingwaay is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 4
Domyślnie

W ferie trzeba zaplanować długo przed wyjazdem wszystko, bo później ciężko zarezerwować cokolwiek :/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 05-11-2019, 09:50
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Ferie zimowe rzeczywiście zbliżają się wielkimi krokami, więc warto już rozpocząć ich planowanie. Ja generalnie jestem zdania, że świetną opcją skierowaną do dzieci i młodzieży są zorganizowane wyjazdy. Oczywiście kluczową sprawą jest wybór odpowiedniej firmy, która takowe organizuje. Jeżeli miałabym polecić Wam coś właśnie w zimie to z pewnością byłyby to obozy, które znajdziecie w ofercie firmy Atas. Na ich stronie www: https://www.atas.pl/pl/obozyzimowe można zapoznać się ze wszystkimi szczegółami. Moja córka uczestniczyła w zeszłym roku w takim obozie i w tym również ją posyłamy Sama bardzo nas prosiła o wykupienie takiego obozu, więc moim zdaniem to najlepsza recenzja. Bardzo fajnie zorganizowany czas, mili i pomocni opiekunowie no i cała masa nowych koleżanek i kolegów, których poznała i z którymi ciągle utrzymuje kontakt. Jeżeli zastanawiacie się nad skorzystaniem z usług tego typu to mogę szczerze powiedzieć Wam, że firma Atas podchodzi do tego bardzo profesjonalnie i kompleksowo. Gwarantuję, że nie będziecie zawiedzeni stawiając na ich usługi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 06-11-2019, 10:30
Agi000 Agi000 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 35
Domyślnie

Jak chciałbyś się douczyć na niniejszy temat więcej to polecam zajrzeć sobie na stronę - http://ferienadmorzem.com.pl . Według mnie w tym miejscu znajdziesz najbardziej interesujące info odnośnie tego tematu. Według mnie skupienie porządnej wiedzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.