kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Gwiazdy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 22-07-2015, 12:36
fraffen fraffen is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 4
Domyślnie

faktycznie Hannibal byl dobrym serialem do drugiego seoznu ale teraz nie jestem do niego przekoananan zwłaszcza pierwszy odcinek trzeciego sezonu był bardzo średni - nie wiem nie jestm pewna co się wydarzy dalej - ale Gra o Tron jest ok i na równym poziomie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 24-07-2015, 20:54
aga77 aga77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

M jak Miłość, Na dobre i na złe - to tak patriotycznie bardzo Ja polskich seriali oglądam niewiele, bo uważam, że mało jest dobrych. Czytałam opinie, że naprawdę szkoda, że nie potrafimy w Polsce zrobić porządnego serialu np. o Jagiellonach. Później niż wszyscy zaczęłam oglądać Grę o tron, na dodatek serwis internetowy bezpłatny mi zamknęli. Teraz oglądam na filefox.pl, bo ma przystępny cennik. Bezpłatnych serwisów już chyba nie ma.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 24-07-2015, 21:28
skutelicz skutelicz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Faktycznie, wszystkie fajne serwisy (zalukaj, kinomaniak) pozamykali ze względu na jakieś łamanie praw autorskich. Zastanawiam się, czy zostało cokolwiek. Dzięki za podrzucenie linka do tego filefoksa, w ostateczności i to dobre, chociaż nie ukrywam, że wolałbym za free.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 05-08-2015, 16:31
zegariusz zegariusz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 4
Domyślnie

Rectify :-)
Po spędzeniu 19 lat w celi śmierci za gwałt i morderstwo swojej nastoletniej dziewczyny, Daniel Holden wraca do domu. Jego wyrok został anulowany ze względu na nowe dowody DNA, wpychając go ponownie do świata, którego już nie zna. Spędziwszy swoje dorosłe życie w oczekiwaniu na śmierć, Daniel musi teraz nauczyć się żyć na nowo. Jego powrót do świata zewnętrznego okazuje się być równie bezlitosny jak więzienie. Nawiedzany przez przeszłość, zdominowany przez teraźniejszość i niepewną przyszłość, usiłuje dostosować się do nowego życia. Jego wyjście na wolność ponownie wywołuje obawy małego miasteczka i grozi rozbiciem kruchego pokoju w jego rodzinie. Domniemane przestępstwo Daniela zaczyna dzielić społeczność
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 06-08-2015, 12:35
Babbik Babbik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 6
Domyślnie

Ja lubię fantastyczne seriale, dlatego oglądam Supernatural, The Walking Dead i Grę o Tron.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 08-08-2015, 14:38
Domicelax Domicelax is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Gra o Tron to rzeczywiście prawdziwy hit. Mam tylko nadzieję, ze w kolejnym sezonie wróci kilka postaci. Jeśli ktoś lubi Grę o Tron, to możliwe, że również polubi Wikingów. Z komediowych seriali to polecam Dwie Spłukane Dziewczyny. Kat jest świetna jako Max.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 22-08-2015, 19:48
Raffran Raffran is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 2
Domyślnie

Dzięki za ten link do Filefox.pl. Wiadomo, że całkiem za free byłoby lepiej, ale też taka prawda, że z tego co zdążyłam się zorientować, jest dużo lepsza jakość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 25-08-2015, 07:09
okonik okonik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Posty: 2
Domyślnie

ja oglądam w sieci dwa seriale:

1. Grimm
2. Tyran

polecam oba
__________________
kruk windykacja forum - polecam sprawdzić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 29-08-2015, 19:22
Rukis Rukis is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 1
Domyślnie

Breaking Bad - nauczyciel chemii dowiaduje się, że ma raka, postanawia rozpocząć produkcję metamfetaminy, by finansowo zabezpieczyć swoją rodzinę. Super. W telewizji już nie leci, ale na filefox.pl są wszystkie odcinki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 01-10-2015, 13:26
kasia1805's Avatar
kasia1805 kasia1805 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 7
Domyślnie

Sutis i Gossip Girl
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.