kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-06-2017, 11:06
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie Tańsze zakupy spożywcze

Szukacie sposobów na tańsze zakupy spożywcze czy raczej nie zwracacie na to uwagi, tylko po prostu kupujecie to, co jest wam potrzebne?
Gdzie można zrobić zakup najtaniej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 06-06-2017, 13:33
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

Ja korzystam, jak zauważę, że coś akurat jest taniej niż było.
Na przykład pomidor malinowy ostatnio był taniej w Biedrze.
Można zaglądać do gazetek promocyjnych, również tych w internecie.
Wtedy łatwiej tak sobie zaplanować zakupy, żeby wybrać te sklepy, gdzie jest akurat jakaś promocja.
Moim zdaniem warto - przy codziennych zakupach da się tak zaoszczędzić niemałą kasę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 13-06-2017, 08:49
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Ja staram się kupować taniej różne produkty, ale różnie to bywa. Zazwyczaj szukam jakiś promocji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 04-10-2017, 20:56
Elka084 Elka084 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 77
Domyślnie

Również zwykle kieruję się promocjami w sklepach żeby chociaż trochę zaoszczędzić. A nawet ostatnio myślałam nad tym, jak sprawdzają się delikatesy online. Robiliście kiedyś zakupy za ich pośrednictwem? Produkty wyglądają naprawdę ciekawie i w sumie można znaleźć coś naprawdę fajnego i to za niską cenę. Wybór oczywiście większy niż w większości sklepów stacjonarnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-10-2017, 09:24
tetrisekk tetrisekk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 180
Domyślnie

Dobrym rozwiązaniem jest też korzystanie ze stron typu https://www.gazetkonosz.pl/lidl/gaze...-02-10-2017-5/ tutaj akurat lidl, ale jest też biedronka i inne popularne sieci. Zresztą jak sobie wejdziesz na stronkę to zobaczysz. Moim zdaniem to coraz bardziej popularne rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-03-2018, 23:17
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Ja nie tylko zwracam uwagę na ceny produktów spożywczych, ale również na jakieś fajna akcje lojalnościowe. Teraz dowiedziałam się o takiej od Aviko. Muszę zainstalować aplikację Aviko Benefits, aby wszystko sobie sprawdzić. Z tego co wiem, zbiera się punkty, a potem wymienia je na fantastyczne nagrody. Warto jednak się pospieszyć, bo czas ograniczony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 14-03-2018, 11:00
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Teraz wszystko jest ogólnie drogie, jeśli chodzi o zakupy spożywcze to rzadko robię bo najczęściej zamawiam jedzenie do pracy z Margaret we Wrocławiu i muszę powiedzieć, że jedzenie jest na prawdę pyszne i opłaca się zamówić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-04-2018, 06:40
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Może nie do końca będą to tanie zakupy, ale na pewno zdrowe i tańsze od zakupow w stacjonarnych sklepach ze zdrową żywnością. Jeśli zależy Wam na jakości to polecam Wam robienie zakupów w sklepie internetowym Zakręcony Słoik, który ma ogromną ofertę, w której znajdują się nawet tutaj https://zakreconysloik.com.pl/napoje-probiotyczne napoje priobiotyczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-04-2018, 00:52
Kazoo Kazoo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 202
Domyślnie

Tańsze nie znaczy lepsze! Czasami warto wydać kilka złotych więcej, a mieć dobrej jakości jedzenie. Sami poczytajcie https://jemcodobre.pl/encyklopedia-z...e-do-zywnosci/ Ja już od dłuższego czasu czytam wszystkie etykiety. W domu też przygotowuję więcej jedzenia żeby nie jeść niczego poza domem w miarę możliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 31-05-2019, 07:14
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Oczywiście, że szukam okazji gdzie można kupić taniej, nie mniej mam swoje ulubione sklepy i przed pójściem na zakupy sprawdzam co aktualnie mają w lepszej ofercie. Unikam robienia zakupów w dużych marketach, zajmuje to o wiele więcej czasu i ciężko wyjść ze sklepu tylko z produktami z listy. Małe sklepy są zdecydowanie lepsze, szczególnie Lewiatan http://gazetka-lewiatan.pl/, można ich naprawdę sporo znaleźć w całej Polsce. W każdym tygodniu są produkty w bardzo atrakcyjnych cenach, asortymentu jest odpowiednio dużo, nie tak jak w innych że drugiego dnia promocji nie można już produktu dostać. Sklepy przestronne, zadbane, nie bardzo duże - tak że można wszystko znaleźć nie tracąc przy tym bardzo wiele czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.