kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 24-01-2018, 19:31
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Tak, w centrum Warszawy trzeba się liczyć z wysokimi kosztami. Lepiej wypadają dzielnice nieco na obrzeżach, poza tym jest tam często spokojniej bez tego zgiełku. Teraz bardzo popularny jest Wilanów, nawet moja siostra się tam ostatnio wprowadziła i sobie chwali. Okolice ma przepiękną, widok na park i w ogóle. Fajna miejscówka i mówiła, że dzięki agentowi nieruchomości Egeniuszowi Jaworskiemu udało jej się kupić to mieszkanie. Podobno nie jest łatwo, bo popyt duży i trzeba się mocno namęczyć by coś znaleźć. Zostawiam wam dziewczyny kontakt do niego 603 195 624 jakbyście poszukiwały mieszkania z rynku wtórnego w dobrej lokalizacji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 05-09-2018, 10:12
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

W każdym mieście to wygląda trochę inaczej. Nie wiem, gdzie dokładnie szukasz mieszkania, ale mogę Ci polecić dobre biuro nieruchomości kraków. Widziałam u nich bardzo wiele różnych ofert, z których zawsze można coś wybrać. Zdecydowanie warto się rozejrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 12-09-2018, 13:45
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

słuchajcie, gdybyście szukali mieszkania w Szczecinie, to polecam skorzystać z oferty firmy NMSzczecin https://nmszczecin.pl/. Od 3 miesięcy jestem szczęśliwą właścicielką kupionego tam mieszkania. Super lokalizacja, idealny metraż i fajny rozkład. Oferują mieszkania nowe, ale już wykończone pod klucz. Jakość wykończenia - super! Modnie i porządnie. Ceny też bardzo rozsądne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 12-09-2018, 14:20
Gyyfcik Mężczyzna Gyyfcik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1
Domyślnie

Dużo za dużo... trzeba mieć naprawdę kosmiczne pieniądze.
__________________
Barlinek Warszawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 16-09-2018, 12:59
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Wiele zależy od standardu, prestiżu dewelopera, metrażu, położenia komunikacyjnego. Ale trzeba powiedzieć, że wiele osób decyduje się na zakup apartamentów w luksusowych budynkach. Hitem są odnowione kamienice, w których mieszkania są wysokie, widne, mają duże okna i zachowane stare, zabytkowe elementy dekoracyjne. Na warszawskiej Pradze Północ jest w czym wybierać: https://praskiekamienice.pl/ . No i to świetne położenie, blisko centrum, w dobrze skomunikowanej zabytkowej części miasta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 20-09-2018, 10:31
Aggitor1 Mężczyzna Aggitor1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 4
Domyślnie

Wcale nie muszą być takie drogie jak się może wydawać Wystarczy spojrzeć tutaj żeby dowiedzieć się jak to wygląda we Wrocławiu. No i moim zdaniem ceny są naprawdę przystępne, oczywiście - w miarę zdrowego rozsądku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 21-09-2018, 04:36
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Kosztują bardzo dużo, ale nalezy pamiętać, że w dużych miastach zarobki są zncznie wyższe od zarobków w małych miastach a także zyski z wynajmu takiego mieszkania mogę być znacznie większe. Sama szukam teraz mieszkania do kupienia i rozważam tylko Sopot. Wstepnie zainteresowana jestem kilkoma ofertami z tej strony http://biuro-partner.com/oferty/mies...przedaz/sopot/ , ale musze to dobrze przemyślec.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 01-10-2018, 11:45
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Jeżeli chodzi o znalezienie atrakcyjnych ofert mieszkań w centrach dużych miast to moim zdaniem, zanim zdecydujesz się na jakikolwiek zakup, warto najpierw przejrzeć aktualne oferty, tak aby mieć pewność, że wybierzemy dla siebie najlepszą z możliwych propozycji. W tym celu warto udać się na różnego rodzaju targi związane z rynkiem nieruchomości. Dla przykładu w przypadku regionu trójmiasta, co roku organizowane są targi mieszkań i domów - https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mi...we/trojmiasto/, dzięki, którym możesz w jednym miejscu znaleźć masę różnych ofert oraz je ze sobą porównać, czy zadać pytania ekspertom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 24-10-2018, 11:06
Ewelinka Ewelinka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 51
Domyślnie

To zależy dosklownie od wszystkiego. Dzielnica, pietro, standard, rynek, ale no na bank cena w wa-wie bedzie wyzsza niż w Pyrzowicach dolnych;p tylko wezcie tez poprawke na to ze po pierwsze zarobki tez będą się roznic a po drugie no realnie, większość ludzi bierze kredyt na kupno mieszkania. Sama bralam, kiedy decydowałem się na mieszkanie na woli. Ciężko byłoby mi wyjac z portfela pieniądze na spore mieszkanie. w stacji Kazimierz, praktycznie 5 minut drogi autem od centrum
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 04-11-2018, 16:16
Laminija Laminija is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 48
Domyślnie

Kwoty zależą od miast i nie są to małe kwoty. Warto też zwrócić uwagę na to w jakim stanie jest cały budynek oraz ile jest mieszkań własnościowych a ile spółdzielczych. U nas teraz zdecydowali się na remont klatki schodowej i elewacji. Właścicieli jest 4 na 20 mieszkań i my musimy brać kredyt na ten remont bo w funduszu nie ma wystarczającej kwoty. Dla mnie jest to tragedia, nie powiem że nie. Szukam teraz czegoś odpowiedniego https://www.ceneo.pl/Kredyty_gotowko...ytu:30_000.htm . Zastanawiam się czy nie wziąć od razu większej kwoty, zeby i u siebie coś wyremontować i sprzedać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.