kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 03-01-2015, 12:09
Lenka90 Lenka90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie

Najlepiej pomaloważ ściany w jaśniejszych kolorach wtedy pokój będzie wydawał się większy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 10-04-2015, 08:29
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Najlepiej zestawić różne kolory ze sobą. Ja wybrałam odpowiednie odcienie w sklepie farb dekoral BricoMiechów i doradzono mi, co optycznie powiększy pokój
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 13-04-2015, 15:20
malciutkorka malciutkorka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Fajnie można sobie pokój zwiększyć wsadzając lustro do pokoju czy salonu bardzo fajnie to się prezentuje. Kolory do pokoju proponuję chłodne takie które uspakajają Ciebie i twoją rodzinę. Bardzo sprawdzony sposób.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 13-04-2015, 20:51
stUdentka stUdentka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Hmm.. z tymi lustrami to ogólnie dobry pomysł, ale najlepiej wybrać taki "nietłukący" model jeżeli ma się w domu małe dzieci. Czasem może dojść do niebezpiecznych sytuacji w czasie zabawy i lepiej żeby to szkło nie rozbiło się na kawałki, tylko na proszek, który nie skrzywdzi dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 21-04-2015, 10:41
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

My też teraz mamy remont w pełni. I niedawno się dowiedziałam o fajnej akcji może komuś z was też się przyda taka wiedza. Marka Tytan wprowadziła fajny program Mistrzowie tytana, gdzie za wszystkie zakupy produktów marki tytan otrzymujemy punkty, które później możemy wymienić na nagrody
Bardzo fajna sprawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 21-04-2015, 11:43
ogrodnisia ogrodnisia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Faktycznie takie lustro w pokoju zdecydowanie optycznie powiększa pokój. Widziałam takie rozwiązanie u koleżanki. Super to wyglądało, ale rzeczywiście mając małe dzieci to może być trochę niebezpieczne. Na pewno rzecz warta zastanowienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 25-04-2015, 13:59
karply karply is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Cytat:
Napisał Coldi
My też teraz mamy remont w pełni. I niedawno się dowiedziałam o fajnej akcji może komuś z was też się przyda taka wiedza. Marka Tytan wprowadziła fajny program Mistrzowie tytana, gdzie za wszystkie zakupy produktów marki tytan otrzymujemy punkty, które później możemy wymienić na nagrody
Bardzo fajna sprawa
Fajna sprawa i porządna firma sama kiedyś jak remontowałam swoje mieszkanie to korzystałam z produktów tytan, ale nie miałam tyle szczęścia co ty do takich promocji... W tym tygodniu przyjdzie remont sypialni macie może jakieś propozycje na wykonanie ścian?;/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 26-04-2015, 17:35
balbinka11 balbinka11 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Wykonanie ścian, jeżeli chcesz szybko i bardzo ładnie wykonać to proponuje fototapetę a resztę ścian pomalowała bym na chłodny uspakajający kolor do tego duże ładne łóżeczko mamy sypialnie jak się patrzy mam nadzieje, że pomogłam. Sama zrobiłam sobie tak sypialnie efekt jest zadowalający.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 03-05-2015, 18:43
Natta Natta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 106
Domyślnie

Cytat:
Napisał limona89
Muszę zobaczyć te drzwi - moja córeczka byłaby zachwycona, bo ona uwielbia się przeglądać odkąd chodzi na balet.
Ja mam podobnie, brakowało mi w domu lustra w którym mogłabym zobaczyć całą sylwetkę. Jak je zobaczyłam w voxie to wiedziałam, że muszą być moje a to że mi optycznie powiększyły pokój to druga sprawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 12-09-2015, 07:38
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

A teraz pytanie techniczne - kogo zatrudniacie do wykonywania tych remontów? Czy może część prac bierzecie na siebie? Jak to u Was wygląda?
Ja póki co jestem na etapie szukania ekipy. Szukam głównie w sieci, bo tak najwygodniej. Zresztą większość firm ma teraz strony www. Tu przykład: http://www.warszawa-remonty.com.pl/oferta/ . Także myślę, że w ten sposób najszybciej i najłatwiej znajdę kogoś solidnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.