kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 30-12-2016, 13:25
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie Zapisać sie do szkoły rodzenia ?

Zastanawiałam sie czy zapisac się do szkoły rodzenia ale jak dowiedziałam się że jest możliwość skorzystania z internetowego rozwiązania jak Szkoła Rodzenia Prenalen to chyba wolę w domowym zaciszu oglądać filmiki instruktażowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-01-2017, 19:56
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Jakoś jestem zwolenniczką szkoły rodzenia.Co prawda nie miałam okazji być na prawdziwych zajęciach ale dowiedziałam się że jest darmowa, internetowa Szkoła rodzenia Prenalen i tam znalazłam sporo informacji z którymi wcześniej się nie spotkałam. Po za tym pomagają one nie tylko w ciązy ale i po porodzie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-01-2017, 14:44
wladek65 wladek65 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 6
Domyślnie

moim zdaniem zły pomysł
__________________
cordially invite
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-05-2018, 11:20
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Różnie to z tym bywa, to wszystko generalnie zależy. Powiem więcej, nalezy tą kwestię uzgodnić z położną i ginekologiem. Ja miałam bardzo fajną panią ginekolog, która prowadziła mi ciążę panią Beatę Chołys Duszyńską i ona była w tym super! Przyjmowala w Limanowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-09-2019, 22:57
karolinaW karolinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 475
Domyślnie

a co doradzają ginekolodzy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-10-2019, 22:50
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Moim zdaniem zdecydowanie warto do takiej szkoły się zapisać. Ja nie mogłam się doczekać, kiedy zajdę w ciążę, ale już te dwie kreseczki się pojawiły, to stres się trochę pojawił. Tym bardziej, że to pierwsza moja ciąża była. Dużo można się w takiej szkole dowiedzieć, a tam gdzie ja chodziłam w szpitalu Medicover to jeszcze dodatkowo przeszłam kurs pomocy małemu dziecku. Oby nigdy nic się złego nie działo wiadomo, ale jak coś to wiadomo co robić, jak reagować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 24-10-2019, 23:09
Krysta097 Krysta097 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 158
Domyślnie

Według mnie jednak lepiej zapisać się do szkoły rodzenia na żywo, bo wtedy łatwiej jest przyswoić sobie wiedzę. Do ciąży trzeba się przygotować od podstaw. Do tego również planując ciążę warto już na tym etapie zacząć przyjmować suplementy takie jak Inofem - http://www.inofem.pl/, które zawierają kwas foliowy oraz mio-inozytol. Te dwa składniki pobudzają owulację, ale również dbają o prawidłowy rozwój układu nerwowego dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-01-2020, 14:12
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 655
Domyślnie

Jeśli masz taką potrzebę to jest to bardzo dobre rozwiązanie. Osobiście polecam szkołę z Rybnika - http://szkolarodzenia.rybnik.pl/. Zajęcia prowadzone są przez doświadczone osoby i można się z nich sporo dowiedzieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-01-2020, 15:53
kojun kojun is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 81
Domyślnie

Szkołą rodzenia Prenalen jest całkiem ok. Jest to zdalna szkoła, całkiem darmowa, więc naprawdę warto. Dostajemy materiały do przeczytania na meila i możemy się uczyć konkretnych rzeczy we własnym zaciszu domowym, fajna sprawa jak nie mamy czasu wyjść z domu, a chcemy zapisać się do szkoły rodzenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 14-07-2020, 10:11
Becia797 Becia797 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 90
Domyślnie

Szkoła rodzenia może być bardzo przydatna, bo też uczą tam jak zajmować się maluszkiem w tych pierwszych dniach. Dlatego sama mam zamiar w takich zajęciach uczestniczyć. A żeby mieć pewność, że dziecko rozwija się prawidłowo codziennie przyjmuję suplement Composita Mama - https://compositamama.pl/. Zawiera on wszystkie niezbędne składniki w przyswajalnych formach. Do tego w zestawie są również dodatkowo kapsułki zawierające DHA, których z dietą raczej za dużo nie przyswajam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.