kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 28-07-2020, 19:21
Sylwia93 Sylwia93 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 99
Domyślnie

Ja karmiłam piersią przez pewien czas ale później przerzuciłam się na butelkę.. Pamiętam, że podczas karmienia piłam specjalne herbatki. Herbata na laktację wspiera proces tworzenia się mleka i zawiera szereg różnych ziół.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 30-07-2020, 11:33
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Jeśli macie taką możliwość, to oczywiście, że tak! To zdecydowanie najlepsza opcja w kontekście Waszego malucha. Nie macie jednak pewności, czy będzie to Wam dane. Właśnie dlatego warto mieć na uwadze takie informacje jak https://www.miastokobiet.pl/warto-po...ptipro-plus-2/ by nie musieć się stresować, jeśli będziecie miały problemy z pokarmem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 30-07-2020, 13:29
Bis4revb Bis4revb is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 2
Domyślnie

Mam pytanie, czy jeśli zdiagnozowano u mnie covid-19 to mogę zarazić moje maleństwo karmieniem?

---------
Położna Wrocław
Szkoła rodzenia Wrocław
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 21-08-2020, 19:12
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 082
Domyślnie

Dobre pytanie, nie mam pojęcia, ale raczej możesz zarazić. Z tym Covid-19 to jest naprawdę problem. Czytałam dziś taki artykuł, jak długo karmić piersią https://www.lactosan.pl/elementarz-k...karmic-piersia i właśnie też zastanawiałam się jak to jest, kiedy mama zarazi sie covid-19 i czy z mlekiem może dziecku przekazać wirus. Trzeba by poszperać w internecie. Na pewno jakieś wzmianki w tym temacie się znajdują. Stracha mam jak tak pomyślę, dziś ponad 900 zakażonych było.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 30-08-2020, 21:10
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

A tutaj https://www.philips.pl/c-m-mo/poradn...mienia-piersia już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat karmienia piersią. Myślę, że w pierwszej kolejności warto przejrzeć sobie ten poradnik. Można się tam wiele dowiedzieć i podjąć właściwą decyzję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 22-10-2020, 19:33
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 237
Domyślnie

Oczywiście, że karmić piersią. A nawet jak będę sytuacje, kiedy nie będziecie mogli karmić bezpośrednio piersią, to warto kupić sobie taki https://www.simed.pl/e-sklep/laktato...owy-lakta-zoe/ laktator i ściągać pokarm dla swojego dziecka. Najważniejsze jest to, aby jak najdłużej karmić swoim mlekiem, które jest wartościowe dla maleństwa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 20-11-2020, 21:54
Jagodzianka Jagodzianka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 82
Domyślnie

Ja bardzo chciałam karmić piersią, jednak moje mleko nie dostarczało maluszkowi niezbędnych składników odżywczych. Musiałam podjąć decyzję o zakupie mleka modyfikowanego, będąc świeżo upieczoną mamą nie wiedziałam jednak na co powinnam zwrócić uwagę. Znalazłam świetny artykuł, który pomógł mi podjąć decyzję jakie mleko dla niemowlaka wybrać. Uświadomił mi jakie składniki powinno zawierać dobrej jakości mleko zastępcze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 08-01-2021, 11:37
ejdyska ejdyska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 221
Domyślnie

To super, jeśli kobieta ma wybór czy karmić czy nie ale nie zapominajmy, że czasem jest tak, że tego wyboru nie ma i dziecko już od narodzin jest karmione za pomocą mm. Wiele kobiet zastanawia się wtedy jakie mleko modyfikowane wybrać by dostarczało maleństwu wszystkich niezbędnych minerałów czy witamin. Według mnie te mleka marki Hipp są najlepsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 15-01-2021, 16:17
krakersa krakersa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 41
Domyślnie

Ja swojemu malcowi daję bebilon profutura, dobrze go jego brzuszek toleruje, najlepszą cenę znalazłam w DOZ, duże pudełko kosztuje 48 zł
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 10-02-2021, 14:05
Annastazja Annastazja is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 112
Domyślnie

A jeżeli już się decydowałyście na karmienie piersią to kupowałyście jakieś specjalne staniki do karmienia?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.