kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 02-12-2015, 11:32
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Moi dziadkowie niedługo będą obchodzili 60 rocznice ślubu i babcia w tym dniu będzie obchodziła także urodziny, a dziadek imieniny. Wiem, to niezbyt spotykane Niestety nie mam pomysłu na prezent dla nich. Na pewno kupię im kwiaty, bo taki prezent zawsze się sprawdza. Wybrałam już fajne bukiety z oferty tej kwiaciarni http://www.twojekwiaty.pl/do/cat/uro...ieninyUrodziny , ale chciałabym każdemu z nich kupić także jakiś drobiazg. Pomyślałam, że kupie każdemu z nich coś co przyda się także drugiej osobie. Pomyślałam o zdjęciu naszej rodziny dla babci, a o kolarzu z ich wspólnych zdjęć dla dziadka. Myślicie, że spodoba im się taki pomysł?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 06-12-2015, 17:19
Ciril Ciril is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 182
Domyślnie

Dziadkom ciężko jest wymyślić jakiś prezent, zazwyczaj wszystko już mają i jak deklarują nic nie potrzebują. Dlatego polecam coś dla działa np. czekoladki, alkohol etc. Jeśli nie możecie przyjechać bezpośrednio do Dziadków warto też wysłać kuriera kwiatowego np. http://www.kwiaciarniazielonaweranda.com/ na pewno będzie im bardzo miło
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 23-05-2016, 17:17
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 386
Domyślnie

A może taka posciel 3D ? Moim dziadkom bardzo sie spodobała jak kupilismy im na rocznicę W użytkowaniu jest bardzo przyjemna, nie mechaći się w praniu i nie rozciaga. Jest porządna bo z bawełny. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 30-05-2016, 12:32
lena21 lena21 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 5
Domyślnie

Ja nie dawno sprezentowałam babci ksiązkę, bo uwielbia czytać, a dziadkowi na urodziny wędkę, był bardzo zadowolony.

Ostatnio edytowane przez lena21 : 13-06-2016 o 14:21.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 01-06-2016, 15:39
krateczka krateczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 96
Domyślnie

a może coś co wyciśnie kilka łez wzruszenia z ich oczu?
Ostatnio sprezentowałam swoim dziadkom popyt weekendowy w hotelu Abidar w Ciechocinku. Dziadkowie byli wniebowzięci ze względu na jak to określili "przemiłych i dobrych fizjoterapeutów" Hotel po generalnym remoncie bardzo miły dla oka http://www.abidar.pl/
__________________
Najlepsze katowice cukiernie Chciałam być dla Niego jak cukier, który nawet po rozpuszczeniu nadaje słodki smak. Okazało się, że On poprostu nie słodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 02-06-2016, 11:04
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Jeśli dziadkowie mają siły na wyjazd - czemu nie? A może lepiej jednak dać im np. voucher do teatru?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 17-06-2016, 12:19
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

jestem zwolenniczką praktycznych prezentów. A już nie mogę patrzeć jak babcia myjąc podłogi robi to na kolanach i jeszcze dźwiga ciężkie wiadro. Dlatego znalazłam taki prezent http://leifheitsklep.pl/mop-piccolo-...uo-p45960.html Do tego mopa nie potrzeba wiadra. Zajmuje mało miejsca. A dodatkowo jest na niego 3 lata gwarancji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 20-06-2016, 13:03
kate_ kate_ is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 148
Domyślnie

Też raczej wolę dawać praktyczne prezenty, np. sprzęt AGD. Może dziadkom przydałby się nowy odkurzacz? Ja sama zastanawiam się, czy swoim nie kupić takiego http://www.hoover.pl/maly_sprzet/produkt/940-ac70_ac100 .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 23-06-2016, 16:17
fintt5ds fintt5ds is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 7
Domyślnie

Jeśli chodzi o bardzo dobry prezent dla swoich dziadków to może by tak ich stare kanapy obić na nowo ? Byłbym to na pewno niesamowity prezent, tapicer warszawa to idealna firma która mogłaby się tym zająć. Tapex Design wyróżnia się niesamowitą jakością wykonywanej przez siebie pracy, niezła firma od tapicerstwa !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 25-06-2016, 10:46
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

A może zamiast kupować kolejnego sprzętu AGD, jakiś ozdóbek itd wyślij dziadków na jakieś wczasy? Ostatnio znalazłam apartamenty w Łodzi i myślę, że warto się tam wybrać na kilka dni. Myślę, ze dziadkom przyda się kilka dni odpoczynku Moi z pewnością ucieszyliby się z takiego prezentu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.