kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 14-11-2018, 01:49
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Przetestujcie sobie wody smakowe

Ostatnio edytowane przez sara898 : 08-12-2018 o 10:40.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 14-11-2018, 14:24
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domyślnie

Ja piję głównie wodę, te wszystkie napoje są strasznie słodzone i niezdrowe. Raz na jakiś czas można, ale na pewno nie na co dzień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 20-11-2018, 10:11
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 656
Domyślnie

Ja zdecydowanie najbardziej lubię kawę, ale herbatę też zdarzy mi się czasami wypić. Wszystko zamawiam ze sklepu Szlachetny Smak, gdzie jest szeroki wybór + niskie ceny. Kawy i herbaty są z różnych krajów i charakteryzują się wyjątkowym smakiem i aromatem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 20-11-2018, 13:16
nitka002 nitka002 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 6
Domyślnie

Ja niestety bardzo lubię kawę z dużą ilością mleka ale wtedy już jej nie słodzę, chyba, że sama kawa jest wybitnie mocna. Poza tym lubię jeszcze owocowe herbaty i soki owocowe, najlepiej robione w domu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 01-03-2019, 11:57
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

A czy kupuje ktoś z Was elektrolity do picia ? Bo sporo o nich ostatnio czytałam pozytywnych rzeczy ale same jeszcze nie miałam okazji ich pić. Mam zamiar intensywnie ćwiczyć a więc na pewno mi się przydadzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 15-04-2019, 00:02
alizee alizee is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 361
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sansa
Ja piję głównie wodę, te wszystkie napoje są strasznie słodzone i niezdrowe. Raz na jakiś czas można, ale na pewno nie na co dzień.

Sansa, mam to samo zdanie. Kiedyś bardzo lubiłam słodkie napoje, ale miałam też spore problemy z cerą. Kupowałam tony kosmetyków, ale żadne nie pomagały. Postanowiłam spróbować ze zmianą diety i teraz wszystko jest ok. Piję wodę mineralną i raz dziennie kawę, bo z kawki nie mogłam zrezygnować.
Teraz jestem w ciąży i zastanawiam się nad zakupem wody z dostawą do domu. Mąż często jeździ w delegacje, a ja się boję dźwigać. Lekarka kazała mi na siebie uważać. Sprawdzałam na razie dwie oferty: woda Eden i woda od aquamo. Ta druga wypada bardziej korzystnie. Zależy mi na konkretnie na wodzie Żywiec, bo będę ją mogła później podawać też córeczce. Macie może w domu?

Ostatnio edytowane przez alizee : 18-04-2019 o 18:34.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 15-04-2019, 11:08
majcherowa majcherowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 14
Domyślnie

U mnie najlepiej sprawdza się woda, ewentualnie jakaś herbata albo kawa (ale kawa to i tak tylko od czasu do czasu). Ooo lubię też soki owocowe albo owocowo-warzywne, ale ich też nie piję zbyt często
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 16-04-2019, 23:21
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Ostatnio znalazłam bardzo ciekawy napój https://www.kavasklep.com . Jest to taki napar z rośliny, która ma bardzo fajne wyciszające i relaksujące właściwości. Wielu ludzi uznaje go jako afrodyzjak i podobno jest świetna, nieuzależniającą alternatywą dla alkoholu o czym świadczy fakt, że w kraju z którego pochodzi jest bardzo mały odsetek ludzi pijących alkohol.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 18-04-2019, 11:06
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Ja uwielbiam herbaty owocowe oraz soki, najlepiej świeżo wyciskane. Bardzo lubię również kawę i chętnie po nią sięgam. Smakuje mi zwłaszcza tradycyjne włoskie espresso, chociaż inne rodzaje kaw także mają ciekawy smak.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 18-04-2019, 12:48
Zośkaka Zośkaka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 90
Domyślnie

Ja bardzo lubię takie naturalne soczki z różnych owoców.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.