kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-08-2015, 18:32
wojmir wojmir is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 6
Domyślnie Dieta

Witam Was wszystkie Drogie użytkowniczki forum, od kilku tygodni pracuje na nowym stanowisku. Często muszę zostawać w pracy po godzinach (na szczęście za nadgodziny mam płacone). Nie mam czasu sama gotować i najczęściej jadam niezbyt zdrowo (pewnie dietetyk złapałby się za głowę). Słyszałam sporo dobrego na temat cateringów dietetycznych. Chciałabym coś znaleźć dla siebie. Szukam jakiejś zbilansowanej diety, około 1800 kcal. Czy któraś z Was korzystała z takich diet? Jakie są Wasze doświadczenia? I gdzie najlepiej zamówić takie posiłki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-08-2015, 20:29
mmandarynaa mmandarynaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ja korzystałam z diety przygotowanej przez dietetyka - śniadania, podwieczorki i kolacje były proste więc przygotowywałam sama.Natomiast obiady zawsze zajmowały sporo czasu i udało mi się zlecić ich wykonywanie pobliskiej restauracji. Zawsze wracając z pracy miałam gotowe do odebrania. Te cateringi to fajna sprawa - tylko ciekawe jaki jest koszt takiej usługi?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-08-2015, 21:48
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

To najlepszy sposób na dobrą dietę. Chodzi mi oczywiście o wizytę u dietetyka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-08-2015, 21:55
Rodreld Rodreld is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Wizyta u dietetyka to strata pieniędzy. Wystarczy troszkę w necie posiedzieć, poświęcić nieco czasu i samemu dojdzie się do tego, jaka dieta będzie najlepsza dla nas:-) Co do cateringu to bardzo wygodna forma diety, ale nie wiem, czy ekonomiczna - u nas nie ma czegoś takiego, jedynie sałatki w pizzerii... Musisz patrzeć przede wszystkim na to, czy produkty są świeże i zbilansowane - to podstawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-08-2015, 19:40
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Dieta oparta na warzywach, owocach i chudym mięsie oraz nabiale powinna dać spodziewane efekty Wiadomo, jak pracujesz to nie masz czasu na bieganie po sklepach. Ale może zakupy rób tu http://intermarche.pl/nasze-atuty/owoce-i-warzywa/ ? Mają duży asortyment i wszystko świeże. A catering raczej sobie odpuść. Jeśli dieta to taka w której potrawy robisz osobiście
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-08-2015, 07:49
rosa linda rosa linda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 2
Domyślnie

Na przykład w Warszawie jest firma cateringowa http://www.warszawskidzien.com/cater...ing-klasyczny/, która menu komponuje w Restauracji Warszawa Wschodnia (Mateusza Gesslera). Współpracują oni z dietetykami z Instytutu Zdrowego Żywienia „Sanvita”.
Podobno kucharze każdego dnia przygotowują jakieś super dania
Jeszcze nie korzystałam, ale też się przymierzam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 16-08-2015, 19:22
Hiszpanka Hiszpanka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie

ja tam tylko czasem korzystam z kateringu, najczęściej w czasie pracy, tak żeby jednocześnie jeść zdrowo i nic "na szybko", staram się wtedy zamawiać dania dietetyczne, tak aby moja linia zbytnio nie ucierpiała ewentualnie wybieram jedzenie warzyw o owoców, ale żadna zdrowa dieta nie pomoże Ci w chudnięciu jeśli nie zaczniesz ćwiczyć (np. biegać )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 17-08-2015, 09:24
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Spróbuj robić wieczorem jedzenie na następny dzień. Dzięki temu będziesz miała zdrowe posiłki w pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-08-2015, 22:11
ola.bis ola.bis is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 94
Domyślnie

ja kiedyś*stosowałam Montignaca i przez kilka miesięcy trzymałam się sztywno zaleceń i efekty były oszałamiające, tak więc polecam. Kilka kilogramów i dwa rozmiary w dół
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-08-2015, 12:46
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

ja generalnie staram się po prostu dobrze odżywiać
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.