kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 05-01-2015, 09:13
Pandora Pandora is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 38
Domyślnie

Studia licencjackie to obecnie niewiele. Radziłabym poczytać np. ten wątek: http://pwsz-tarnow.edu.pl/Lepsze-stu...licencjackie-t - bardzo dobrze zostało tam podkreślone i wyjaśnione różnice pomiędzy absolwentem studiów inżynierskich a licencjackich i jak pracodawca patrzy na takie osoby w zależności od ukończonych studiów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 24-01-2015, 16:19
ngan2225 ngan2225 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 9
Domyślnie

No dobrze, może studia techniczne (tytuł inżyniera) jest lepiej traktowany przez pracodawców, ale z drugiej strony, czy na pewno? W takich usługach (które jednak są największym sektorem) inżynier nie jest już tak chętnie przyjmowany/ A sektor przemysłowy nie taki duży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 18-02-2015, 12:32
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Warto o ile nas interesują. W innym przypadku po co się męczyć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 20-03-2015, 19:15
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Dlaczego nie wszystko jest dla ludzi W końcu studia to inwestycja jak piszą w tym artykule http://praca.gratka.pl/poradnik/art/studia-to-inwestycja,2315442,art,t,id,tm.html Inwestycją przede wszystkim w siebie więc jeżeli to Ci interesuję to myślę, że pójście na taki kierunek głupim pomysłem nie jest. Możesz się spełniać w tym co lubisz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 22-03-2015, 16:18
dojrzalsza dojrzalsza is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Tak zdecydowanie warto jeśli to jest to co chcemy robić w przyszłości bo gdy akurat nie chcemy się zajmować tymi technicznymi rzeczami to nie ma sensu na to iść..Według mnie na studia nie idzie się z tego powodu, że jakiś kierunek jest według nas jakiś popularny tylko po prostu czymś wyjątkowo się interesujemy : )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 23-03-2015, 18:13
sara.lapa sara.lapa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Można iść bo one w tych czasach prędzej po prostu mogą dać jakieś zatrudnienie..Jak mielibyśmy iść na jakieś studia humanistyczne to wtedy akurat od razu według mnie się skazujemy na bezrobocie bo co wtedy umiemy w sposób bardzo fajny pisać listy i wiersze a na co to komu jest jak pracodawca szuka już pracówików z lepszymi umięjętnościami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 01-04-2015, 09:11
gornapolka gornapolka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 10
Domyślnie

Tak warto bo one w jakiś sposób jeszcze nam gwarantują po prostu jakiś zawód..Jeśli chodzi o humanistów to bardzo pięknie jak ktoś kończy taki piękny kierunek jak np filologia polska ale tylko co później gdzie akurat szukać pracy trzeba? Bo przecież etatów w szkole jest niestety mało i nie wiadomo jak sobie dawać radę...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 10-04-2015, 08:10
kmajli kmajli is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Żadne już studia nie gwarantują stu procentowego niestety zatrudnienia i może być naprawdę bardzo różnie przecież..Jeśli ktoś chce iśc na studia techniczne to musi się zdecydowanie tym tematem bardzo mocno interesować ; ) bo jeśli się nie interesuję to po prostu niestety będzie trochę słabo i musi coś innego wybierać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 14-04-2015, 13:54
paniBachha paniBachha is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 10
Domyślnie

No żadne nie gwarantują zatrudnienia ale już właśnie te techniczne studia zawsze dają jakiś cień szansy przecież : )jeśli chodzi o mnie to ja teraz od października chce się zapisać na studia takie no wiecie zaoczne z kierunku Finanse i Rachunkowość..Pytanie tutaj do was mam czy ktoś to kończył? : - )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 18-04-2015, 16:42
Maadziaaz Maadziaaz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Określanie studiów mianem "humanistycznych" oraz "ścisłych" jest moim zdaniem zbyt ogólnym podejściem. Najlepiej rozpatrywać konkretne kierunki studiów. Na kierunki ścisłe trudniej się dostać, ale głównie dlatego, że uczelnie niezbyt chętnie je organizują ze względu na wyższe koszty związane ze sprzętem, laboratoriami itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.