kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-03-2015, 18:48
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Macie kuchnię na wymiar?

Macie zrobioną kuchnię na wymiar?
Jestem ciekawa czy w porównaniu z nimi, zwykłe kuchenne zestawy mebli są mało funkcjonalne...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-03-2015, 11:57
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

Nie można tak uogólniać - różnie to bywa z tymi meblami i rzeczywiście myślę, że taka gotowa kuchnia może mieć swoje zalety.
Jeśli natomiast pomieszczenie jest nieduże i niezbyt funkcjonalne, meble wykonane na wymiar mogą być jedynym słusznym rozwiązaniem.
Wtedy warto pomyśleć o takich ofertach jak ta: http://www.drew-pol.com/meble-kuchenne-oferta gdzie rzeczywiście projektanci są w stanie jak najlepiej wykorzystać potencjał takiego pomieszczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 24-03-2015, 16:39
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Nie, nie zamawialiśmy kuchni na wymiar. Nie miałam takiej potrzeby, kuchnię mamy dość typową, przestronną.
Zdecydowaliśmy się za to na agd do zabudowy. Teraz wybór takich sprzętów jest ogromny: http://www.mixmedia.pl/agd-do-zabudowy . Uważam, że zabudowane fronty prezentują się zdecydowanie lepiej, więc polecam taką opcję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-06-2015, 12:38
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Niestety nie, ale w przyszłości na pewno się na taką zdecyduję. Ja muszę kupić okap. Znalazłam taki www.mixmedia.pl/okap-szafkowy-franke-fbi-512-eco-gr,id-68683 czytałam troszkę o nim jednak mam wątpliwości. Ma ktoś taki okap polecacie go? Jakie kapy wy w domu macie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-06-2015, 19:48
Weronika77 Weronika77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 4
Domyślnie

Kuchnia na wymiar to świetny pomysł, zwłaszcza że można, dowolnie zaprojektować układ szafek, szuflad itp. Ja jestem bardzo zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-06-2015, 16:39
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Jak chcesz sobie zrobić fajnie mieszkanie to tu jest przedstawiona nowoczesna kuchnia dla kobiet dobrze to wygląda i nie kosztuje dużo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 04-07-2015, 22:51
Bereniker Bereniker is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Mamy kuchnię na wymiar, ale teraz w sumie tego żałuję. Zrobiliśmy ją pod presją teściowej, której znajoma miała kogoś w rodzinie, kto robił takie rzeczy. Kuchnia nie jest dobrej jakości, choć kosztowała sporo. Gdybym mogła cofnąć czas, zmieniłabym decyzję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 07-07-2015, 10:30
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Ja robiłam kuchnię na zamówienie, bo mam ją bardzo małą i niewymiarową, więc ciężko było zrobić to inaczej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 02-09-2015, 13:34
florencjaN florencjaN is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 46
Domyślnie

Tez mam kuchnie na wymiar, dla mnie taką kuchnię wykonali http://www.aranzacjekuchni.com.pl/produkcja-mebli i jestem bardzo zadowolony! Ogólnie każdemu polecam kuchnie na wymiar.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-04-2016, 14:52
paulinee's Avatar
paulinee paulinee is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 15
Domyślnie

Od dawna uważam, że meble na wymiar to dobre rozwiązanie, ponieważ są one w pełni dostosowane do danego pomieszczenia, w tym przypadku kuchni. Bardzo trudno dobrać odpowiednie meble gotowe do niewymiarowych, małych kuchni - wiem coś o tym, bo sama mam taką kuchnię, która dodatkowo otwarta jest na salon, dlatego bardzo zależało mi na tym, żeby dobrze zagospodarować każdy centymetr tego pomieszczenia - zwłaszcza, że nie ma ich wiele Projektem oraz realizacją moich mebli zajął się jeden z salonów sieci Max Kuchnie. Efekt końcowy pozytywnie mnie zaskoczył, bo nie spodziewałam się, że tak mała kuchnia może prezentować się tak przestronnie i pięknie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.