kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 22-08-2015, 13:17
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Warto łączyć tv, internet i telefon?

Co myślicie o takich ofertach, które łączą te poszczególne usługi?
Opłaca się?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-08-2015, 10:40
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie

To zależy. Każdemu będzie odpowiadało coś innego, więc warto porównać różne opcje.
Zobacz na przykład jaka została tutaj przygotowana oferta internet. To już jest coś na dobry początek. Często jest tak, że jak się połączy telewizję, internet i telefon od jednego dostawcy, wychodzi taniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 02-10-2015, 16:20
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Z tego co słyszałam to takie łączenie jest bardzo korzystne jeżeli korzystamy ze wszystkich usług i mamy na nie oddzielne rachunki. Bo osobom które mają np tylko telefon i internet aż tak się to nie opłaca. Ja chciałabym podłączyć u siebie internet stacjonarny jednak nie wiem na jaką firmę się zdecydować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 05-10-2015, 16:24
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja mam wszystko osobno
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-10-2015, 16:26
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Ja mam w pakiecie internet i telewizję. Telefonu nie brałam bo i się to nie opłacało. Mam komórkę i to z niej korzystam cały czas. Ostatnio trafiłam na forum poswięcone telefonom LG - http://www.lgswift.pl/lg-swift-l3-e4...-l9-p760-f116/ i rozważam zakup smartphone tej marki. Wydaje mi się, że to jedna z lepszych marek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 05-10-2015, 23:15
zakleta12's Avatar
zakleta12 zakleta12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 5
Domyślnie

I warto i nie warto. Z jednej strony jest to pozytywne pod względem kosztowym bo zawsze łatwiej w ten sposób osiągnąć atrakcyjne rabaty na kolejne usługi i defacto płacisz mniej. Z drugiej stony mając wszystkie usługi u jednej firmy to trochę niebezpieczeństwo. Przypomnij sobie co się działo gdy orange rok temu miało awarię i ludzie zostali i bez neta i bez TV i bez telefonów komórkowych. Dlatego ja mimo wszystko bym nie ryzykowała i wolę sobie rozrzucić na kilka firm i nie martwić się o chwilowe przestoje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 08-10-2015, 18:37
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Moim zdaniem warto, jeśli mamy pewność, że w miejscu w którym mieszkamy dana sieć ma dobry zasię. Ja jednak wolę internet po kablu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-04-2016, 20:48
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Widzę, że jesteście zorientowani w temacie usług internetowych... Możecie mi zatem wytłumaczyć co to jest internet lte? Czytałam o tym m.in. na https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/internet-mobilny, ale chciałabym wiedzieć jak to wygląda w praktyce. Pomożecie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 26-03-2017, 18:28
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Jeżeli chodzi o przelew rzeczy to firmowe czy Domowe warto zainstalować sobie a najlepiej wejść na stronę https://bm.pl/#!/przelewy/start Taka automatyka pozwala nam na opłacenie rachunków na czas można płacić prąd wodę gaz telewizję czy internet a nawet jakąs ratę za kredyt. Wszystko bezpieczne i na czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-03-2017, 11:55
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

jeśli ktoś ma taką potrzebę żeby to wszystko ze sobą połączyć, to niech łączy. Pytanie tylko ile za takie coś się płaci.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.