kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-02-2016, 11:36
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Przygotowanie rodzinnej imprezy zawsze jest takie koszmarne?

Czy przygotowanie rodzinnej imprezy zawsze jest takie koszmarne?
Podpowiedzcie jak wy sobie z tym radzicie, bo mi idzie naprawdę słabo...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 08-02-2016, 14:43
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie

Na pewno zawsze zajmuje sporo czasu i ciężko jest to zmienić.
Warto zabrać się wcześniej za przygotowania. Np. tutaj: http://odzyskajdzien.pl/2465-jak-prz...nie-napracowac poczytaj sobie dokładniej o tym jak zorganizować takie przyjęcie dla rodziny i się nie narobić.
Poza tym na #odzyskajdzien jest pełno takich porad związanych z lepszą organizacją czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-06-2016, 10:29
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Nie jest koszmarne, jeśli zrobi się imprezę w restauracji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-06-2016, 08:38
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Wiele zależy od tego, na ile osób jest impreza. Czy ma być z rozmachem czy kameralnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 31-08-2016, 12:53
fantasy7 fantasy7 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 76
Domyślnie

Przygotowania imprez to dla mnie czysta przyjemność Wszystko planuję z dużym wyprzedzeniem. Rezerwuję salę, załatwiam catering i sklep fajerwerki. Chyba nieźle mi to wychodzi, bo ostatnio koleżanka poprosiła mnie o pomoc w przygotowaniu jej wesela
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 05-09-2016, 10:13
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Z własnego doświadczenia wiem że jest to koszmar. Ale u mnie w rodzinie zawsze takie większe imprezy organizuje się w domu lecz nie mam ochoty stać nad garami. Dlatego też zamawiam z oferty http://vilanova.pl/pl/catering-i-dostawa.html Idealnie nadaje się własnie na tego typu imprezy okolicznościowe. Poleca wszystkim zainteresowanym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 08-09-2016, 08:22
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

W ogóle zjazd rodziny to już koszmar sam w sobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 09-10-2016, 18:25
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Teraz już raczej nie bawimy się w gotowanie samemu. Gdy organizujemy jakąś domową imprezę to wolimy zdecydować się na wynajęcie cateringu. My niedługo będziemy organizować 50 mojego taty. Pomyślałem że weźmiemy taki catering . Gotują smacznie i zdrowo i mają już doświadczenie w organizacji takich imprez. Wy co sadzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 14-10-2016, 10:50
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

U mnie to wyszło troszkę śmiesznie. Bo jak mąż miał urodziny to chciałam zabłysnąć i zrobić takie zraziki oraz sałatkę itp no wiecie jak to jest na takich imprezach. No ale niestety nie wyszło mi to za bardzo i raczej jak mąż wziął na spróbowanie to powiedział że lepiej będzie jeśli zamówimy coś z cateringu z dostawą do domu. Na początku było mi przykro ponieważ chciałam jak najlepiej no ale niestety jesli mam zadowolić gości to dumę trzeba odłożyć na bok. Szukaliśmy na szybkości w internecie czegoś i sporo osób polecało http://www.clubtwist.pl/informacje/catering Było to dla nas całkiem nowe ponieważ nigdy czegoś takiego nie zamawialiśmy na większą imprezę. No ale muszę przyznać ze to najlepsza decyzja jaką podjęliśmy ostatnio. Dlatego też jesli planujecie imprezę w domu to nie ma co tracić nerwów przy garach. Tracimy tym samym tylko czas i pieniądze. Lepiej właśnie zamówić sobie coś dobrego z ich bogatej oferty. Jak dla mnie to na prawdę rewelacja i polecam każdemu kto w przyszłości szykuje imprezę w domu na więcej niż 10 osób.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 09-11-2016, 10:23
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

a to już chyba zależy od rodzinki, ciężko powiedzieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.