kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-03-2017, 11:43
mojra's Avatar
mojra mojra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 10
Domyślnie Co myślicie o depilacji laserowej u facetów?

Hej! Zastanawiam się czy nie namówić swojego faceta na depilację klatki piersiowej i pleców. Jest dość mocno zarośnięty i ja oczywiście kocham go takim jaki jest ale wiecie Jemu z tego co mówił też to trochę przeszkadza. Sam mówi że to jego kompleks. Tylko nie chcę być niedelikatna. No i nie wiem dokładnie jak wygląda taki zabieg i czy jest w pełni bezpieczny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-03-2017, 15:18
avocado avocado is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 35
Domyślnie

to moze nie sugeruj mu od razu że powinien taki zabieg zrobić tylko zacznij od depilacji nóg chociażby i przejdź delikatnie do innych częsci ciała ;-) taka depilacja jak zgłosicie się do dobrego salonu czy kliniki jest w pełni bezpieczna więc tym nie trzeba się przejmować. no ale trzeba zrobić z 5-6 zabiegów do takiego bardzo dobrego efektu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-03-2017, 18:55
morgan's Avatar
morgan morgan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 1
Domyślnie

Mojemu facetowi tez by sie przydalo... Wiecie moze ile to kosztuje? Gdzie cos takiego robią w Kraku?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-03-2017, 15:03
vicess vicess is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 14
Domyślnie

Jak Kraków to możesz sobie zajrzeć do vesuny, bo oni na pewno coś takiego oferują http://depilacja-laserem-krakow.pl/d...piersiowej.php. Z tego co widzę to klatka kosztuje 350zł za zabieg, a plecy od 250-600. Pewnie zależy jaka powierzchnia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-03-2017, 13:01
mojra's Avatar
mojra mojra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 10
Domyślnie

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Będę próbować go jakoś podejść i zacząć temat w takim razie Trzymajcie kciuki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-04-2017, 14:33
vicess vicess is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 14
Domyślnie

No to trzymamy kciuki. Daj znać jak poszło Tu masz jeszcze ewentualnie trochę więcej informacji o zabiegu i urządzeniu http://vesuna.pl/laseroterapia/laser...ie-owlosienia/. Sama się zastanawiam czy nie zacząć dep;ilacji pach jeszcze przed latem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-04-2017, 14:02
mojra's Avatar
mojra mojra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 10
Domyślnie

a wiecie może czy ten zabieg jest bolesny. Jeżeli nie, to będzie mój kolejny argument za
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 20-04-2017, 11:01
avocado avocado is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 35
Domyślnie

To zależy jaką część ciała się depiluje i jaki ktoś ma próg bólu. Najbardziej bolą chyba jakieś takie delikatne miejsca jak strefa bikini. Wydaje mi się że z klatką piersiową i plecami nie powinno być źle
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 04-05-2017, 12:51
DanielaMT77 DanielaMT77 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 82
Domyślnie

Ja sama chętnie się depiluje, nawet byłam na depilacji laserowej - depilacja gliwice ale swojemu facetowi bym tego nie zrobila. Facet jednak musi miec troche wlosów gdzieniegdzie :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 18-05-2017, 11:11
0pos 0pos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 5
Domyślnie

depilacja to jeszcze małe piwo, na stronie vesuny mają nawet wybielanie odbytu, to jest dopiero odlot
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.