kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-03-2018, 16:35
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 224
Domyślnie witaminy dla cieżarnych

Jakie witaminy polecacie w ciąży? Własnie zrobiłam test, do wizyty mam jeszcze trochę czasu, ale wiem, ze te pierwsze tygodnie sa najwazniejsze i chciałabym już coś zacząć brać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-03-2018, 14:24
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Kochana słuchaj najlepiej jak najszybciej idź do ginekologa, nawet prywatnie, będzie najlepiej opowie Ci co i jak. Ja mam taką fajną panią doktor Beatę Chołys Duszyńską i ona tak fajnie podchodzi do ciężarnych pacjentek. Wiem, bo nie raz obserwowałam no i właśnie dlatego też do niej chodzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-04-2018, 10:31
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 672
Domyślnie

U ciężarnych niedobór witaminy d http://www.vigantoletten.pl/witamina-d jest bardzo groźny, trzeba koniecznie uzupełniać tą witaminę zwłaszcza od września do maja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-04-2018, 13:43
miro87kr Mężczyzna miro87kr is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 5
Domyślnie

Ale jakie witaminy są obecnie najważniejsze dla kobiet w takim stanie

__________________________________________________ _
strony internetowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-04-2018, 13:45
olgarda olgarda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 1
Domyślnie

proponuję nic nie brać a zmodyfikować dietę by dostarczała wszystkich składników, moja położna mawiała ze kobiety nagminnie biorą witaminy a potem nie mogą naturalnie rodzić bo dziecko ponad 4 kg waży
http://www.storytimestars.co.uk

Ostatnio edytowane przez olgarda : 11-05-2018 o 14:35.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-06-2018, 09:44
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 332
Domyślnie

Ja póki co mam podejrzenia, ze jestem w ciąży. Co prawda zrobiłam już test, ale według ulotki jest jeszcze za wcześnie na pewne wyniki. Zaczęłam na ten temat czytać w sieci i znalazłam ciekawy artykuł tutaj http://ktomalek.pl/blog/objawy-ciazy...ozpoznac/w-149
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-06-2018, 15:08
torxion torxion is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 98
Domyślnie

Dla kobiet w ciąży najważniejsza będzie odpowiednio dopasowana dieta. W końcu przygotowywane posiłki nie będą zasilać tylko organizmu kobiety, ale również organizm dziecka Mojej Żonie, która właśnie jest w ciąży zakupiłem ostatnio witaminę C od https://www.wapteka.pl/producent/activepharm-labs.html gdyż na jednej stronie wyczytałem, że "ciężarne" powinny w czasie ciąży spożywać jod, kwas foliowy, żelazo oraz witaminę D.

Ostatnio edytowane przez torxion : 26-06-2018 o 12:47.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-09-2018, 20:18
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

ja tez nie wiedziala co lykac w trakcie ciąży. Ja przed jak i w trakcie ciazy zazywałam mamadha premium . ma wszystko zeby moj maluszek peiknie sie rozwijal. Mi ten preparat polecił moj ginekolog, ktory prowadzil ciaze. Wiadomo, ze kwas foliowy i DHA zazywa sie przez kilka miesiecy. nie wolno tez zapominac o inncyh witaminah
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 29-10-2018, 15:07
barbs barbs is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 114
Domyślnie

na ile przed ciążą brałaśjuż te witaminy? Dobrze się po nich czułaś, ja próbowąłam brać takie z żelazem i miałam mega zaparcia po nich, szuikam jakiejś alternatywy bo chcemy niedługo meć maluszka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 15-12-2018, 16:45
Krysta097 Krysta097 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 158
Domyślnie

Przyjmowanie odpowiednich składników i suplementów powinno sie zacząć już nawet podczas przygotowań do ciąży, więc to dla Ciebie czas najwyższy żeby się za nimi rozejrzeć. Przyjaciółka ostatnio mi poleciła, żeby podczas starań o ciążę przyjmować Inofem - https://inofem.pl/. Jest to suplement, który pomaga odpowiednie sterowanie gospodarką hormonalną oraz pobudza owulację. Dzięki temu łatwiej zajść w ciążę. No a duża dawka kwasu foliowego oraz mio-inozytolu będzie dbała o płód już od pierwszych dni, żeby prawidłowo się rozwijał.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.