kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-05-2019, 22:07
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie wieczór panieński kujawsko-pomorskie

Hejo, koleżanka jest z Aleksandrowa Kujawskiego, a ja z Krakowa. Jako jej świadkowa musze zorganizować wieczor panieński - ktoś kojarzy fajny klub w okolicy na całonocą imprezę? Najlepiej blisko Aleksandrowa zeby taxą mozna bylo dojechac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-06-2019, 13:10
Paula883 Paula883 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 59
Domyślnie

Skoro interesuje Ciebie ów problem to jak najszybciej zobacz ten materiał. Moim zdaniem znajdziesz tutaj najaktualniejsze dane. Przekonaj się sam - http://panienski-wieczor.pl/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 13-06-2019, 09:50
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 330
Domyślnie

Moim zdaniem jedną z ważniejszych imprez w życiu każdej kobiety jest właśnie panieński Inspiracje na tą okazję możecie znaleźć w internecie, na przykład na stronie https://viabella.pl/. Polecam tam zajrzeć w wolnej chwili, a nuż wpadniecie dzięki temu na jakiś fajny pomysł
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-06-2019, 21:47
ulKaa ulKaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 101
Domyślnie

Z Aleksandrowa to blisko będziesz miała do Konecka. W Venus Planet robia laski czesto wieczory panieńskie- wiem bo sama miałam swój 3 miesiące temu ;p Zobacz sobie zreszta tutaj na filmiku - jest power https://www.youtube.com/watch?v=lBoJ...hrEvDcs ixpX4 a do tego dbają o bezpieczeństwo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-12-2019, 11:16
aldonkaa aldonkaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 81
Domyślnie

Ja znam bardzo fajne miejsce na podkarpaciu w Rzeszowie, a dokładnie http://rasputinclub.pl/ . Tam organizują naprawdę z najdokładniejszą precyzją wszelkie imprezy i dlatego mają bardzo często napięte grafiki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-12-2019, 08:18
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Gdybyście w ramach prezentu na wieczór kawalerski chcieli kupić jakieś gadżety erotyczne to fajnym podarunkiem może być taki wibrator króliczek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 05-03-2020, 22:46
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Co kupujecie w prezencie na wieczór panieński? Idę na panieński za miesiac i szukam prezentu dla przyjaciółki. Myślę o zdalnie sterowanym wibratorze z świat-lovense.pl. Jej narzeczony pracuje za granicą i widzą się co miesiąc. Myślę, ze taki wibrator może im się przydać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 11-03-2020, 12:09
damka damka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 17
Domyślnie

Moja znajoma organizowała wieczór panieński w Rzeszowie w klubie Boss exclusive club. Niby wszystko było już ustalone, miały być super atrakcje, dobre alkohole itp. Ale później w praniu wyszło zdecydowanie inaczej. Dobrze, że później na szybko znalazły coś innego bo by miała kompletnie zepsuty tak wyjątkowy wieczór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-03-2020, 19:03
milnina milnina is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 32
Domyślnie

ten boss exclusive club jest faktycznie tragiczny, tez nie polecam , ten alkohol rozcieńczony a życzą sobie majątek, do tego o mały włosy portfela u nich nie straciłam

Ostatnio edytowane przez milnina : 28-03-2020 o 10:38.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-03-2020, 09:54
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Teraz to raczej nici z organizacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.