kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 06-02-2019, 12:46
stefaniaa stefaniaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 5
Domyślnie

A może warto zrobić jakieś usg ortopedyczne https://www.rehavitae.pl/oferta/usg.html i wybrać się z tym do specjalisty? Wtedy diagnoza i leczenie kolana będzie łatwiejsza i skuteczniejsza.

Ostatnio edytowane przez stefaniaa : 28-08-2020 o 15:40.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 06-02-2019, 13:26
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

do specjalisty powinien skierowac lekarz pierwszego kontaktu...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 09-02-2019, 21:23
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Jestem pewna, że pomoże Ci rehabilitacja - udaj się do jednego z gabinetów rehabilitacyjnych i opowiedz o swoim problemie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 10-02-2019, 15:14
BeautifulMind BeautifulMind is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 7
Domyślnie

leć od razu do lekarza i niech on skieruje Cię do odpowiednich specjalistów. szukanie rad zdrowotnych na forum to nie jest dobry pomysł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 07-03-2019, 22:03
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Na pewno wrto zaczac od srodków przeciwbólowych. W przypadku mocnego bólo dobrze spraqdza sie gardan. To silny lek przeciwbólowy i bardzo szybko przynosi ulgę. Kupicie go bez recepty w każdej aptece . Ja zawsze mam go przy sobie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 11-03-2019, 17:58
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 078
Domyślnie

Prawdę mówiąc, to tabletki przeciwbólowe na dłuższą metę nic tutaj nie pomogą. Lepszą opcją będzie wizyta u dobrego ortopedy. Jeśli jesteście z Zakopanego bądź okolic, to ze swojej strony mogę wam polecić centrum medyczne Star Med. Na stronie internetowej http://www.starmedzakopane.pl/ znajdziecie dokładny adres i numer telefonu. Pracują tam świetni specjaliści, także na pewno pomogą wam wyleczyć ten ból kolana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 25-04-2019, 10:18
przemyslaw Mężczyzna przemyslaw is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 129
Domyślnie

Moim zdaniem wiele dolegliwości ze stawami wynika z braku wystarczającej ilości kolagenu. W stawach kolanowych również. Na szczęście jest możliwość jego przyjmowania, co znacznie poprawia samopoczucie. Można znowu cieszyć się życiem i normalnie funkcjonować. Bardzo dużo cennych informacji na ten temat przeczytałem na stronie https://bol-stawow.pl/kolagen/ . Warto zapoznać się z jego treścią, bo informacje są naprawdę przydatne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 04-05-2019, 21:52
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem będzie na pewno rehabilitacja. Możesz spróbować na przykład czegoś takiego jak krioterapia miejscowa łódź. Z tego co się orientowałam to jest to na prawdę bardzo pomocny zabieg!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 06-05-2019, 14:33
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Mnie kolana to chyba dziedzicznie bolą i zawsze miałam problem jak sobie poradzić. Ale udało się, bo zakupiłam sobie aparat magnetoterapeutyczny Biomag. Dzięki pulsacyjnemu polu magnetycznego 3D moje całe nogi odżyłyi ogólnie mam wrażenie, że cała się dużo lepiej czuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 06-05-2019, 22:15
Danusia11 Danusia11 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 20
Domyślnie

Rehabilitacja! Odpowiednich specjalistów, którzy poradzili sobie z tym problemem, znalazłam u https://www.doktora.pl/ w Warszawie!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.