kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 04-12-2020, 09:50
dypre dypre is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 4
Domyślnie

ja bym zdecydowanie postawił na okna pcv
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 04-12-2020, 12:37
tulza tulza is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 3
Domyślnie

takie okna to super sprawa, zdecydowanie bym na to postawił
__________________
strategia e-commerce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 08-12-2020, 10:57
DariaM11 DariaM11 is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 991
Domyślnie

Również mam bardzo dobre zdanie na temat firmy Domega. Przede wszystkim jest to salon z profesjonalną obsługą, dobrymi cenami i jednocześnie sprawnie realizowanymi zamówieniem oraz montażem. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie jak najbardziej po Waszej myśli!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 08-12-2020, 15:17
mayczak mayczak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 335
Domyślnie

Jak szukacie w dobrej cenie okien które będą energooszczędne i wysokiej jakości to ja tego https://okna.waw.pl/ producenta bym wam polecał. Mam okna od nich już długo i kupił bym je tam ponownie, zobaczcie ofertę którą teraz mają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 09-01-2021, 18:20
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Dzisiaj mi się na fejsie wyświetliła informacja, że Oknoplast ma karnawałową promocję. Tutaj wklejam wam więcej informacji https://oknoplast.com.pl/promocje/karnawal-rabatow/ może ktoś z Was skorzysta. Ja już w kilku wątkach się wypowiadałam o moich doświadczeniach z tą firmą, więc nie chcę się powtarzać. Ja bardzo polecam ich okna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 18-01-2021, 13:11
mollie.armstrong's Avatar
mollie.armstrong mollie.armstrong is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

Okna aluminiowe to rozwiązanie coraz popularniejsze zarówno wśród właścicieli prywatnych domów, jak i przedsiębiorców, którzy inwestują w budowę obiektów użyteczności publicznej. Opinie użytkowników są bardziej niż pozytywne - okna z aluminium są trwałe, ekonomiczne, nowoczesne i przyjazne dla środowiska. Jaki jest więc cennik okien aluminiowych?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 18-01-2021, 13:33
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 083
Domyślnie

Warto wymienić wszystkie okna, można przecież skorzystać z dofinansowania. Wiem, że konkretne, w dobrych cenach okna otrzyma się w Omni.Sklep.pl https://omnisklep.pl/92-drzwi-balkonowe-harmonijkowe Wypatrzyłam u nich przepiękne aluminiowe drzwi balkonowe harmonijkowe. Po prostu wypas, tak mi się spodobały, że chyba znów będzie u mnie remont
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 22-01-2021, 15:50
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jest wielu bardzo dobrych producentów okien na rynku, jak szukasz czegoś interesującego to polecam Ci stronę jaką jest https://www.drutex.pl/ Możesz zamówic tutaj okna na wymiar razem z montażem. Polecam się dowiedziec o ofertę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 04-02-2021, 11:00
karolina90 karolina90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 22
Domyślnie

Ja współpracowałam z firmą Pointa i mogę każdemu szczerze polecić. Mają naprawdę świetnej jakości okna PCV we Wrocławiu. Wiem, że świadczą też usługi w Szczecinie i Gorzowie Wielkopolskim. Z oknami nic się nie dzieje, są szczelne, chronią przed hałasem i utratą ciepła.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.