kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-06-2016, 15:26
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Bierzecie codziennie magnez?

Ja mam coś takiego, że jak odczuwam braki, to przypomina mi się, że powinnam brać magnez. Ale jak jest tylko trochę lepiej, to znowu wylatuje mi z głowy. Sprawdzałam tutaj jakie ma magnez b6 dawkowanie i w sumie nie jestem nawet blisko takich dawek.
Jak jest z tym u was?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-04-2017, 10:34
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Brak magnezu może powodować zmęczenie, kurcze mięśni oraz problemy z zasypianiem. Jeżeli masz takie problemy to polecałabym Ci zainwestować w ten http://www.magvit.com.pl/ lek. Wiele osób poleca ten lek ze względu na dużą skuteczność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-11-2022, 18:45
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 341
Domyślnie

Ja staram się na co dzień spożywać różnego rodzaju produkty z magnezem. Bogatym jego źródłem są różne nasiona, na przykład sezamu czy też słonecznika, pestki dyni, orzechy, kasze itp. No i oczywiście nie można zapomnieć o kakao - również zawiera ono bardzo dużo tego składnika. Zauważyłam, że kiedy dbam o to, by w mojej diecie było dużo magnezu, zdecydowanie lepiej się czuję i nie mam problemów z koncentracją.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 04-03-2024, 22:16
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 378
Domyślnie

Pewnie! I polecam każdemu, nawet sobie nie zdajecie sprawy jak to ważny składnik mineralny dla organizmu. Jeśli mamy niedobór magnezu to tak naprawdę możemy odczuwać przeróżne dolegliwości, od zmęczenia po omdlenia i problemy z sercem. Magnez jest też bardzo potrzebny w zasypianiu https://intenson.pl/blogs/blog/magne...-i-rytm-dobowy . Pierwszy objaw jego niedoboru to może być drganie powieki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-04-2024, 23:04
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 717
Domyślnie

Coś w tym jest! Magnez jest nam potrzebny każdego dnia a nie zawsze jesteśmy w stanie dostarczyć go z pożywieniem w odpowiedniej ilości. Ale jeśli już suplementacja to przemyślana, wybierać trzeba magnez który będzie się w pełni przyswajał i będzie miał idealnie dobraną dawkę. Taki godny polecenia suplement zamówicie na pewno w sklepie https://gloowi.pl/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.