kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 30-09-2018, 20:00
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Karinos, byłam w tym w Weku i muszę przyznać, że piszesz jak jest. Jedzenie jest super, ceny przystępne a klimat niepowtarzalny. Może nie codziennie, ale raz w tygodniu warto zjeść gdzieś poza domem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 01-10-2018, 20:18
Vries Vries is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 4
Domyślnie

ja lubię czasami zjeść w restauracji, gdy ktoś mi poda, nie muszę się niczym przejmować ale lubię też sama ugotować coś dobrego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 09-10-2018, 09:43
zbigniew22 Mężczyzna zbigniew22 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1
Domyślnie

Ludzie jakby chodzili na obiady do restauracji to by stracili wszystkie swoje pieniądze.To jest za duży koszt.
__________________
piec pulsacyjny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 11-10-2018, 12:52
Małgosia88's Avatar
Małgosia88 Małgosia88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 4
Domyślnie

Byłam w tej restauracji i muszę przyznać, że zjadłam niesamowicie pyszny obiad! Coś niesamowitego. Polecam każdemu kto mieszka w Warszawie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 14-10-2018, 12:32
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 073
Domyślnie

Raz nie zawsze, dwa razy nie wciąż. Pójście do restauracji trzeba traktować, jak odpoczynek od codziennych obowiązków. Lubię się czasem oderwać od tego męczącego kieratu domowego. Zabrać z sobą rodzinę i udać się na spacer do Łazienek Królewskich a w drodze powrotnej odwiedzić Restaurację Rozdroże http://www.rozdroze.pl/ To jakby naładowanie baterii na kolejny tydzień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 14-10-2018, 15:02
DominikaW DominikaW is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1
Domyślnie

Raz na miesiąc idziemy z mężem, staramy się zawsze próbować czegoś nowego. Ale równocześnie cenimy sobie gotowanie w domu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 17-10-2018, 04:10
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Tak, chodze do restauracji przynajmniej raz w tygodniu. Uwielbiam dobre jedzenie, poznawanie nowych smaków. Mieszkam w Trójmieście i na szczeście nie mam problemu z ilością miejsc, w których można dobrze zjeść. Ostatnim moim odkryciem jesli chodzi o restauracje jest Restauracja nad potokiem, której ofertę znajdziecie tutaj http://www.restauracjanadpotokiem.pl/ . Polecam pojechać tam gdy będziecie w Gdańsku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 05-11-2021, 12:00
mixiq mixiq is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 73
Domyślnie

a próbowaliście dietę sokową? Polecam sobie sprawdzić np. dieta sokowa Gdańsk - znajdziecie wiele cennych informacji oraz ogromny wybór sprawdzonych cateringów Polecam! Dobrze jest czasem sobie zrobić mały detoks
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 02-12-2021, 11:18
cincin cincin is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 202
Domyślnie

My chodzimy w miarę możliwości do restauracji. Zwłaszcza jak jesteśmy na wyjeździe bo jednak nie zawsze mamy możliwość gotowania. A że jakiś czas temu byliśmy w Warszawie to przy okazji odkryliśmy Restaurację Akademia w której to każdy znajdzie dla siebie coś pysznego. A to dzięki temu, że w restauracja ta słynie z pysznych dań kuchni tradycyjnej, która jak wiemy zawsze była i jest wyjątkowo smaczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 05-12-2021, 18:40
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie

Staramy się jadać w restauracjach co niedzielę i zazwyczaj nam się udaje. Niedziela dla mniej i mojej rodziny jest dniem wolnym, a to oznacza, że ja także nie stoję w kuchni przy garach tylko cieszę się tym dniem. Lubimy włoskie restauracje jak Semola w Warszawie i często tam jadamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:09.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.