kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 03-07-2015, 12:22
rafaela80 rafaela80 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie Jakie buty nosicie w ciąży?

Witajcie! Podpowiedzcie mi moi drodzy, jakie buty najlepiej nosić w ciąży? Moje stare obuwie jest dla mnie nie wygodne i często mi puchną nogi, dlatego chciałabym sobie kupić coś wygodnego. Co mogłybyście mi więc doradzić? Czy baleriny lub trampki będą dobrym pomysłem? Jakie buty Wy nosiłyście w ciąży? Koleżanka poleciła mi baleriny gabor, ale ja nie znam tej marki i nie wiem czy się zdecydować na zakup takich balerin? Czy lepiej kupować buty skórzane czy nie ? W stacjonarnych sklepach ciężko znaleźć coś wygodnego, ale może w sieci znacie jakieś miejsca godne polecenia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-07-2015, 13:45
mahanka565 mahanka565 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Należy pamiętać o tym , że obuwie jest bardzo ważne dla naszych stóp i nóg, a w ciąży tym bardziej, według mnie najlepiej nadają się w tym czasie wygodne baleriny, albo wyprofilowane sandały, co do butów firmy gabor muszę przyznać że są bardzo dobre jakościowo sama miałam kiedyś czółenka tej firmy i były wygodne, noga mi wręcz odpoczywała w nich. Ostatnio udało mi się kupić również baleriny gabor na wyprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenie Sprawdź na shoe-mania.pl aktualnie trwa wyprzedaż, więc jest szansa na dobry zakup.

Ostatnio edytowane przez mahanka565 : 27-07-2015 o 10:01.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 05-07-2015, 13:51
dorota88 dorota88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 9
Domyślnie

Witaj, myślę, że baleriny w ciąży są bardzo dobrym wyborem. Są płaskie, więc kręgosłup nie jest bardziej obciążony. I nie powinnaś mieć problemu z założeniem ich, nawet jeśli danego dnia będziesz miała opuchnięte nogi. Sama mam buty tej firmy i jestem z nich bardzo zadowolona, bo są przede wszystkim bardzo wygodne. Nie bolą mnie w nich nogi, nawet po całym dniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 09-07-2015, 11:23
manija887 manija887 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

A w którym miesiącu ciąży jesteś? Bo to ważne:-) ja pod koniec ciąży nosiłam już tylko wsuwane obuwie, klapki jakieś czy crocsy, bo tylko to mogłam sama na stopę włożyć, znaczy, stopa się sama wkładała:-) Jeśli te uroki jeszcze są przed tobą, to balerinki do dobry wybór na chłodniejsze dni, a na upały sandałki albo japonki zwykłe:-) takie, żeby nie były obciskające i wysokie:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-07-2015, 01:42
danat danat is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Jakie?!? - Mega wygodne
A tak na poważnie, to wszystko zależy jaki jest stan Twoich nóg. Jeśli Ci nie puchną, nie bolą i nie masz żadnych komplikacji, to podobno (pomijając kwestią bezpieczeństwa) kobitki do samego końca noszą szpilki...nawet z dość wysokim obcasem.
Jak w drugiej ciąży nosiłam skórzane sandałki z gumowymi wstawkami, klapeczki i miękkie balerinki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-07-2015, 16:23
renata82 renata82 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Zdecydowanie postaw na wygodne, najlepiej skórzane baleriny. Czas ciąży wspominam bardzo dobrze - cudowne chwile oczekiwania na moje maleństwo. jedyny minus pojawił się pod koniec 7 miesiąca wtedy gdy stopy zaczeły tak puchnąć, że nie było szans na założenie jakichkolwiek butów. Musiałam kupować o rozmiar większe. Szczęście, że to nie była zima bo nie wiem w czym bym chodziła
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-07-2015, 17:10
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Przede wszystkim buty powinny być wygodne, nieuciskające. Ja w ciąży kupowałam nawet za duże bo tak mi puchły stopy. Z tego co słyszałam nosząc za małe/ciasne buty może nas dopaść grzybica stóp-objawy. Dlatego naprawdę warto zwracać uwagę na prawidłowy rozmiar obuwia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 18-07-2015, 20:35
superior superior is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

ja z konieczności (taka praca :-) nosiłam wysokie (właśnie 5-7 cm) obcasy do 7 miesiąca. Później już było trudno, ale zima przyszła mi w sukurs i mogłam nosić kozaki na niewyskoim obcasie. Przez te buty z obcasami i czubem (tylko takie lubię i noszę :-) nic zupełnie mi się nie stało, żadnych kłopotów z krążeniem, żadnych żylaków :-)))
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 15-11-2015, 22:43
tygorka's Avatar
tygorka tygorka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ja nie mam takiego dylematu, sprawa rozwiązała się sama. Po skręceniu sródstopia chodzę wyłącznie w płaskich butach, stopa ciągle boli i muszę się oszczędzać. Dla aktywnych mam, które dużo spacerują, chodzą często na zakupy czy jeżdżą na rowerze, idealnie sprawdzą się trampki. Świetne trampki znalazłam tutaj http://trampki.sklep-luz.pl tylko nie wiem, czy kupowanie butów przez internet w ciąży to dobry pomysł. Lepiej przymierzyć w sklepie, bo stopa puchnie i może się okazać, że dotychczasowy rozmiar nie pasuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 17-11-2015, 16:25
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Ja zawsze preferowałam buty sportowe i nie zmieniłam przyzwyczajeń. Całą ciążę w takich chodziłam. Teraz znalazłam to miejsce http://www.szch.pl/ w którym mają świetny wybór i ceny. I wiem że kupię więcej niż jedną parę bo nie umiem się zdecydować które ładniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:19.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.