kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-07-2018, 11:20
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie Często chodzicie na jakieś zabiegi kosmetyczne?

Jestem ciekawa czy zdarza wam się często chodzić na jakieś zabiegi kosmetyczne.
I jeśli tak, to na jakie zazwyczaj?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-07-2018, 16:31
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie

Czasami chodzę, ale nie jakoś bardzo często.
Póki co na szczęście moja cera nie jest zbyt problematyczna.
Peeling kawitacyjny i maseczka od czasu do czasu w zupełności wystarczą.
Tutaj https://www.esteti-med.pl/ piszą więcej o tym, jak takie zabiegi wyglądają i co w ogóle jest do wyboru. Warto poczytać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-07-2018, 08:31
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Ja osobiście bardziej chodzę do dermatologa niż na zabiegi estetyczne ponieważ mam atopowe zapalenie skóry no i muszę powiedzieć, ze to rzeczywiście jest straszne ogólnie. Ostatnio znalazłam fajne kosmetyki z atopis.pl, świetnie pielęgnują moją skórę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-07-2018, 14:26
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Odkąd moja siostra może je robić - dość często. Kiedyś - praktycznie w ogóle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-07-2018, 14:01
karciaa karciaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 12
Domyślnie

Sama prowadzę gabinet kosmetyczny i ostatnio zauważyłam znaczy wzrost klientek u mnie. Nie mam pojęcia czy to jakieś "boom" czy np. dlatego, ze sobie urządzenie takie jak AquaSure H2 sprawiłam, ktore pozwala na oczyszczanie wodorowe. Sporo klientek sobie chwali także jak sa tutaj właścicielki swoich salonów to poczytajcie o tym mi sie ta inwestycja zwróciła
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-07-2018, 17:32
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

Ja chodzę czasami na sztuczne rzęsy do mojej koleżanki wizażystki, któa korzysta z tej oferty - https://www.amazinglashes.pl/sztuczne-rzesy. Na mnie wyglądają szałowo haha
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-07-2018, 14:32
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Od kiedy mam domowe spa to nie muszę. Kupiłam kosmetyki arbonne które ujędrniły, nawilżyły i odmłodziły moją skórę. Nie potrzebuje teraz więcej zabiegów kosmetycznych poza depilacją brwi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-02-2019, 11:20
Michalina403 Michalina403 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 145
Domyślnie

Ja od czasu do czasu. Mam swój ulubiony Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka - Kruk i chodzę tylko do nich. Ostatnio mocno zainteresowała mnie pielęgnacja dłoni i szczerze mam ochotę się wybrać również na taki zabieg. Sporo informacji znalazłam na tej stronie http://gorlickakruk.pl/oferta/pielegnacja-dloni/ i chętnie skorzystam z takiego zabiegu. Dam znać jaki będzie efekt
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 17-02-2019, 13:39
Krysta097 Krysta097 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 158
Domyślnie

Zazwyczaj chodze jedynie na zabiegi kosmetyczne jak przedłużanie rzęs albo henna brwi. Dzięki temu znacznie mniej czasu mogę poświęcić na codzienny makijaż i mogę go ograniczyć do minimum. Ostatnio nawet wpadłam na pomysł, żeby udać się na specjalny kurs - http://patrycjazielinska.pl/, gdzie mogłabym się nauczyć wykonywania takich zabiegów samodzielnie. Słyszałam bardzo duzo dobrego na temat prowadzącej i wystarczą już nawet 2 dni żeby opanować podstawowe techniki. Dzięki temu nie tylko mogłabym zaoszczędzić sporo na wizytach, ale również pomagać swoich koleżankom w stylizacji ich brwi i rzęs. Do tego na kursie można od razu nabyć niezbędne kosmetyki i akcesoria, więc od razu można zabrać się do dzieła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 11-06-2019, 17:52
WioLka34 WioLka34 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 54
Domyślnie

Do tej pory zazwyczaj chodziłam do kosmetyczki albo na depilację albo farbowanie brwi i rzęs henną. Ale z braku czasu ostatnio nie mogę zbyt często sobie na to pozwolić. Dlatego pomyślałam, że kupię sobie hennę do brwi - https://www.cocolita.pl/refectocil i samodzielnie będę je przyciemniać. W ten sposób zaoszczędzę nie tylko czas ale i pieniądze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.