kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #131  
Stary 25-08-2021, 13:21
MatMow87 Mężczyzna MatMow87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 4
Domyślnie

Też cierpiałem na ból kolana, okazało się, że potrzeba czegoś więcej niż zimnych okładów. Poszedłem do Move Center i powiem Wam, że tam jest najlepsza fizjoterapia w Krakowie - zespół doświadczonych specjalistów, do tego super uprzejmych Jak ktoś mieszka w Krakowie czy gdzieś blisko to warto się tam wybrać!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #132  
Stary 28-08-2021, 17:46
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Takich problemów nie ma sensu lekceważyć. Na pewno powinniście zwrócić uwagę na to, co faktycznie mogłoby sprawdzić się w Waszym przypadku. Przecież jeśli macie takie problemy, to wsparcie odpowiedniego chirurga dziecięgego mogłoby być dla Was bardzo cenne. Sami się o tym przekonajcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #133  
Stary 31-08-2021, 12:12
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Zależy czym taki ból jest spowodowany. Zawsze warto wybrać się do lekarza. U mnie konieczna była operacja, a co za tym idzie rehabilitacja po endoprotezie stawu kolanowego. Na szczęście znalazłam dobrego rehabilitanta, który pomógł mi wrócić do pełni sprawności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #134  
Stary 07-09-2021, 10:21
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 665
Domyślnie

Ból kolana może przerodzić się w coś znacznie poważniejszego. Z tego właśnie powodu warto udać się do odpowiedniego specjalisty, który będzie w stanie pomóc. Dla osób z Poznania lub okolic polecam ortopedę Adriana Stępińskiego - https://www.adrianstepinski.com/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #135  
Stary 12-09-2021, 12:21
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Na bóle stawów świetne są kabiny firmy https://vitaozon.com/pl/. Są one stosowane w rehabilitacji ortopedycznej, reumatologicznej, geriatrycznej i pourazowej. Terapia cieplna rozszerza naczynia, wspomaga odbudowę uszkodzonej tkanki, zmniejsza odczuwanie bólu oraz uwalnia beta endorfiny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #136  
Stary 29-09-2021, 04:22
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Jeśli dokuczaja nam bóle narządów ruchu jak np ból kolan, stawów, warto umówić sie na wizytę tu http://reumedis.pl/
W tym gabinecie leczy się min bóle mięśniowe, osteoporozę, zwyrodnieniowa stawów biodrowych, kolanowych, kręgosłupa, rąk i stóp itp. To gabinet z długoletnim doświadczeniem. Wykonuje się w nim badania laboratoryjne ( podstawowe i wysokospecjalistyczne ) oraz badania radiologiczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #137  
Stary 29-09-2021, 10:24
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

mi dokuczał ból kolana po ćwiczeniach fizycznych i okazało się, ze wystarczyła 2 miesięczna kuracja dobrym kolagenem, problem zniknął polecam zwłaszcza ten w płynie z firmy Pharmovit, to produkt naturalny i w pełni bezpieczny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #138  
Stary 03-10-2021, 15:36
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

No faktycznie, tak jak napisała @berry – ja bym poszła szybko na usg stawu kolanowego. Też bym Wam w Warszawie poleciła placówkę https://multimed.pl/ - sama korzystałam z ich usług ne raz, nie dwa. Za usg kolana płaciłam bodajże 180 zł, a terminy były bardzo szybkie na wizytę. Moja sprawdzona klinika.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #139  
Stary 11-10-2021, 14:56
Koda3 Koda3 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 11
Domyślnie

Kiedyś byłem chory na odrę. Chciałem zamówić lekarstwa, więc przeszukałem portale i zainteresowała mnie apteka online. Jest dostępne tutaj mnóstwo dobrej jakości artykułów leczniczych w świetnych cenach, z tego powodu byłem wniebowzięty. Leki dotarły do mojego budynku, więc nie trzeba było udawać się do apteki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140  
Stary 15-10-2021, 11:57
melka87 melka87 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 247
Domyślnie

Z takim kolanem to przede wszystkim najlepiej iść do ortopedy, bądź fizjoterapeuty. Doraźnie, warto też sobie je czymś przeciwbólowym smarować, może dmso na przykład - https://www.izdrowiej.pl/dmso-gel? Powinno się sprawdzić
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.