kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 04-10-2018, 11:25
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie gdzie kupujecie zabawki?

Witam wszystkie Mamy,

Podzielcie się ze mną gdzie kupujecie zabawki dla swoich pociech? Potrzebuje i dla córki i dla synka, a umówmy się zabawki to nie są tanie rzeczy, do tego muszą być dla nich bezpieczne, interesują mnie dla Jasia kostki 3x3 takie do układania a ja Zosi, sama nie wiem....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-10-2018, 16:16
kardim kardim is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1
Domyślnie

ja ostatnio zamawiałam dla swoich tutaj różne zabawki na biegunach i nie tylko zresztą te na biegunach naprawdę fajny wybór produktów, dobre ceny i jakość
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-10-2018, 13:36
dominik333 Mężczyzna dominik333 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1
Domyślnie

Ostatnio bardzo dużo zabawek kupuje przez allegro.Każdy zakup bardzo mnie zadowalał w porównaniu do zakupów na innych stronach.
__________________
różne wieczne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-10-2018, 19:39
Anitas04 Anitas04 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 59
Domyślnie

Ja to kiedyś w życiu nie pomyślałabym o kupnie zabawek przez internet, ale czasy się zmieniają. Teraz bardzo łatwo jest znaleźć fajne zabawki w necie, dużo łatwiej na pewno niż w sklepach stacjonarnych. A ceny także nie raz wyglądają o wiele lepiej w sieci. Duzą ofertę na zabawki i akcesoria dla dzieci ma Nodik - sklep dla dzieci Znacie to miejsce? Mi koleżanka raz go poleciła i teraz głównie tam się zaopatruje jeżeli chodzi właśnie o zabawki i tez foteliki, wózki, nosidełka itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-10-2018, 10:25
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

W internecie można znaleźć bardzo duży wybór zabawek w dobrych cenach. Polecam chociażby zajrzeć tutaj: https://mamabrum.eu/c/14/zabawki.html. Znajdziecie wiele fantastycznych propozycji dla dzieci - między innymi konie na biegunach. Chyba każde dziecko marzy o takim koniu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-10-2018, 19:15
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

Dariawaria a w jakim wieku jest córeczka? Z doswiadczenia wiem ze dla dziewczynki nie ma nic lepszego jak lalka Moja mała uwielbia lalki i ma ich kilka, kazda ma swoje miejsce w pokoju, swoje imię i upodobania. Ostatnio dostała na urodziny lalke Lori z akcesoriami, tu mozesz sobie o nich poczytac https://loridolls.pl/ Lalka ma 15 centymetrów wiec córa wszędzie ją ze sobą zabiera. Bardzo fajna w dotyku, ruchome części ciała itd. Ma duzo dodatkow wiec na pozniejsze prezenty nie bedzie problemu co kupic bo będziemy kompletowac zestawy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 24-10-2018, 09:30
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

ja kupuję klocki Lego w sklepie internetowym i tam mają bardzo dobre ceny https://krainaklockow.com/ i wybór jest duży. W ofercie mają także klocki i zabawki . Każdy znajdzie coś dla siebie w naprawdę dobrej cenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-10-2018, 14:00
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Jeśli chodzi o tradycyjne zabawki to bardzo ciekawą ofertę znalazłam tutaj: http://www.millymally.pl/pl/oferta/k...illymally.html Uśmiech Konik na biegunach jest świetnym wyborem, niektóre są przystosowane także dla bardzo małych dzieci. Z tego co wiem ich przesyłki bardzo szybko docierają do klienta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 22-11-2018, 16:47
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 420
Domyślnie

siostra poleciła mi strone loridolls.pl z racji tego ze szukam i szukam jakiegos fajnego prezentu dla corki. lalki Lori to fajna opcja dla dziewczynek, miniaturowe laleczki swietnie sprawdza sie do kreatywnej zabawy zwlaszcza ze sa rozne kategorie tematyczne tych lalek np.balet, laleczki z pupilami, no i mnostwo akcesoriow do kupienia. wybor jest duzy, ja zdecydowałam sie na Hazel & Happy sliczna blond laleczka z małym pieskiem jestem pewna ze moja mała bedzie mega zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 06-12-2018, 10:40
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

A kupujecie zabawki w tzw. "centrach chińskich"? Powiem Wam szczerze, że bardzo rzadko odwiedzam takie miejsca. Przeważnie w poszukiwaniu czegoś na przebranie. Jednak przeraziłam się wczoraj, kiedy zobaczyłam tłumy ludzi kupujących tam klocki, lalki, samochodziki. Z ciekawości spojrzałam na opakowanie, czy są tam odpowiednie oznaczenia dotyczące wyrobów dla dzieci. No i znalazłam nalepkę CE, tak dokładnie doklejoną, najprawdopodobniej przez właściciela. Zabawki w tym sklepie nie spełniają żadnych norm europejskich. A rodzice nie dbają o to. Dla zainteresowanych podaję https://hamilton.com.pl/oferta/zabaw...nia-chemiczne/ namiary na laboratorium prowadzące badania zabawek i artykułów dla dzieci. Warto zajrzeć i sprawdzić jakie powinny przechodzić testy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.