kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 30-11-2019, 10:50
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Zgadzam się z tym, pomijając już nieestetyczny wygląd, niekiedy jest to okropny ból. Taka blizna po operacji też musi być odpowiednio pielęgnowana, by pozostał po niej jak najmniejszy ślad i przede wszystkim, by w odczuciu nie było żadnych dolegliwości. Sama też pamiętam jak mnie po operacji swędziała, bolała i dokuczało mi odczucie takiego jakby rwania. Nie wiem nawet jak to dokładnie nazwać, ale to nic przyjemnego. Wiele osób właśnie mówi, że z ranami po operacjach świetnie radzi sobie octenisept. Następnym razem będę musiała koniecznie wypróbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 30-11-2019, 17:48
randal.gutkowski's Avatar
randal.gutkowski randal.gutkowski is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja zakrywam tatuażami, tylko trzeba się upewnić, czy blizna nie jest zbyt duża i tatuaż może być wykonany
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 29-12-2019, 00:13
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Myślę, że ciekawym sposobem na pozbycie się blizny może być zakrycie jej tatuażem. Nie wiem skąd jesteś, ale w Katowicach znajduje się salon cieszący się naprawdę dobrymi opiniami (na myśli mam https://czarnezlototattoo.pl ).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 29-01-2020, 13:40
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

taką nieestetyczną bliznę można tez zakryć tatuażem, moim zdaniem świetna opcja mogę nawet polecić Henia z Jah Love Tattoo robi to świetnie https://www.facebook.com/pg/studio.t...55626476186226. Utalentowany, sympatyczny i kontaktowy. zresztą cała ekipa w tym studiu jest super
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 08-01-2021, 00:20
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie

Ja myślę, że odpowiednio może sprawdzić się krem na blizny. Taki krem ma odpowiednie składniki, które będą wpływały na szybsze zagojenie się blizny i które jednocześnie rozjaśnią bliznę, dzięki czemu będzie ona mniej widoczna. Myślę, że stosowanie takich kremów jest jak najbardziej odpowiednie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 05-05-2021, 12:56
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

Cytat:
Napisał figa
taką nieestetyczną bliznę można tez zakryć tatuażem, moim zdaniem świetna opcja mogę nawet polecić Henia z Jah Love Tattoo robi to świetnie https://www.facebook.com/pg/studio.t...55626476186226. Utalentowany, sympatyczny i kontaktowy. zresztą cała ekipa w tym studiu jest super

Świetna myśl a to studio z całego serca polecam, mają tu najlepszych specjalistów od dziarek w całej Warszawie. Super atmosfera, szybkie terminy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 05-05-2021, 16:30
auer.reina auer.reina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 4
Domyślnie

Może warto wybrać się na laserowe usuwanie blizn?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 06-06-2021, 21:43
violka44 violka44 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 10
Domyślnie

Ja większości swoich blizn i rozstępów pozbyłam się dzięki zabiegom usuwania laserowego w klinice Esteticomfort w Malborku. Jeżeli ktoś posiada nieestetyczne, uciążliwe blizny, które mu przeszkadzają to moim zdaniem jak najbardziej warto zainwestować w tego typu zabieg. Efekty będą nieporównywalnie bardziej widoczne niż po użyciu kremów, maści czy jeszcze innych metod. Sam zabieg poprawia też ogólny wygląd skóry, co jest dodatkowym plusem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 07-06-2021, 08:13
Marcelin1 Marcelin1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał mczay
Jak w tytule - jak skutecznie walczyć z bliznami pooperacyjnymi? Jak się ich pozbyć?

Witamina D? Chyba pomagała w tym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 09-06-2021, 14:53
WeronikA9911 WeronikA9911 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 236
Domyślnie

Są takie maści, które można stosować po ściągnięciu szwów na blizny. Innym rozwiązaniem jest również użycie urządzenia plazma, które powinno również pomóc. Najlepiej jest się udać do dermatologa, który wdrąży proces leczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.