kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 02-10-2018, 10:36
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie nowy dom i aranżacja łazienki

Kochani, mam duży problem z łazienką, mój mąż chciałby wannę ale taką zwykłą wolnostojącą, a ja z takim hydromasażem, radyjkiem, z czymś co mnie rozluźni i mamy tutaj kłótnie, bo mój lubi twierdzi, że takie rzeczy się nie nadają do użycia.. czy on ma rację? Czy warto inwestować?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 02-10-2018, 10:53
Vries Vries is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 4
Domyślnie

Radyjko wbudowane w wannę to chyba bez sensu... w sensie można sobie puścić cokolwiek chcesz z innego urządzenia. Co do hydromasażu... ja bym zainwestowała :3
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 02-10-2018, 14:03
12-patronen's Avatar
12-patronen 12-patronen is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 5
Domyślnie

Według mnie w tym temacie warto poszperać w Sieci. Bez trudu powinno się znaleźć sporo wartościowych informacji
__________________
Wrogi tłum zawsze składa się z pojedynczych ludzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 02-10-2018, 20:58
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

Ojej, to kwestia gustu, musicie się dogadać. Ja mam zwykłą wannę bo bajerów nei potrzebuję. Bardziej na stylistyce łazienki się skupiłam, postawiłam na błękitne i piaskowe kolory. Połączyłam glazurę z farbą dulux easycare kuchnia i łazienka i dzięki różnym fakturom fajne całość wyszła
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-10-2018, 20:13
Laminija Laminija is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 48
Domyślnie

U nas łazienka jest bardzo przestronna i mamy tam nawet schowek do przechowywania pralki i prania. Może nie schowek a taką wnękę, mini pralnię bym powiedziała. Średnio się to sprawdza, bo jak ktoś się myje to nie można prasować, a mamy wbudowaną deskę do prasowania. Szukam teraz jakiejś stojącej https://www.ceneo.pl/Deski_do_prasowania możecie mi coś polecić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-10-2018, 12:35
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 533
Domyślnie

Laska, widziałam że firma https://kabinyspa.com.pl/posiada takiego typu sprzęt co Ty akurat szukasz. Według mnie takie bajery są fajne, można się zrelaksować, może szum jacuzzi zakłócił by wołanie dzieci o mamę, która zniknęła z ich pola widzenia na 3 minuty :P Moim zdaniem pomysł super, musisz go wdrążyć w swoje działanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 05-10-2018, 13:11
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

mi podoba się minimalizm w aranżacji wnętrza i łazienki i salonu i sypialni, jestem ogromną fanką kupowania mniej a lepszej jakości także właśnie to Ci polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 08-10-2018, 13:45
diamencik28 diamencik28 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 22
Domyślnie

A jakie macie płytki w łazience? Ja się zastanawiam nad złożeniem zamówienia w https://plytki24.pl/plytki-i-kafelki...at_100864.html, czy ktoś z Was może od nich zamawiał? Z tego co widzę to oferta jest zróżnicowana i słyszałam też sporo dobrych opinii
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 09-10-2018, 17:47
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

O taka kabina wyglądałaby genialnie w mojej łazience, zastanawiam się jak z montażem. Czy mój mąż byłby w stanie coś takiego zamontować? Czy racze potrzebny jest mi fachowiec?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 10-10-2018, 23:35
AnnaWuEsKa AnnaWuEsKa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1
Domyślnie

Wydaje mi się, że takie wanny z hydromasażem i innymi bajerami to zbędny wydatek. Konserwacja czegoś takiego może być znacznie trudniejsza.
__________________
szkolenia z bhp
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.