kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-02-2022, 09:50
lejdi88 lejdi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 135
Domyślnie Rozwod i alimenty

Cześć, niedługo czeka mnie rozwód i walka o alimenty dla moich dzieci. Wiem, że nie będzie to łatwe, więc potrzebuję dobrego prawnika. Znajoma mówiła mi kiedyś, że pomógł jej w podobnym przypadku mecenas Mindykowski i bardzo chwaliła go pod względem doświadczenia i wiedzy. Co sądzicie, znacie, byliście kiedyś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-02-2022, 18:31
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Podpytaj w tej kancelarii https://www.maciag-kancelaria.pl/sprawy-o-alimenty - o alimentach dowiesz się wszystkiego a już samo napisanie pozwu ma znaczenie, zaufaj mi - miałam rozwód i te kwestie załatwione w ciągu kilku miesięcy, bez nerwówki i skutecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 01-03-2022, 13:22
miszelka miszelka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał lejdi88
Cześć, niedługo czeka mnie rozwód i walka o alimenty dla moich dzieci. Wiem, że nie będzie to łatwe, więc potrzebuję dobrego prawnika. Znajoma mówiła mi kiedyś, że pomógł jej w podobnym przypadku mecenas Mindykowski i bardzo chwaliła go pod względem doświadczenia i wiedzy. Co sądzicie, znacie, byliście kiedyś?

Ta kancelaria na Uphagena 17/2 ma bardzo dobre opinie, więc wydaje mi się, że jak najbardziej warto. Prawnik ma 15 lat doświadczenia, bardzo dobrze zna się na rzeczy i może wesprzeć w każdej sytuacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-03-2022, 11:14
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Kancelaria Michała Mindykowskiego z Gdańska to dobry wybór, uważam, że jak najbardziej warto podjąć współpracę z kimś, kto ma wąską specjalizację, a nie zajmuje się wszystkim na raz. Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale serio prawo to jest szeroka dziedzina.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-03-2022, 18:20
oleckaa oleckaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 10
Domyślnie

W dzisiejszych czasach ludzie robią sobie takie świństwa, że szok, nasyłanie detektywów prywatnych to norma powoli... ja tego nie pojmuję, że nie można się rozwieść jak ludzie tak po ludzku no, ale różnie to bywa. U mnie rozwód przebiegł w miarę gładko, nie byliśmy zgodni tylko co do podziału opieki nad dzieckiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 08-03-2022, 12:41
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Też będę się rozwodzić, ale u mnie jest o tyle dobrze, że nie mam dzieci. Nie ma kto cierpieć i nie będę się musiała męczyć z niepłacącym mężem. Niemniej jednak wiem, że nie będzie łatwo, ale na szczęście rozwodem w Częstochowie zajmuje się kancelaria https://rozwodczestochowa.com/ . Wiem, że mogę im zaufać, a mojego byłego męża już mi żal. Nie odpuszczę mu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-03-2022, 16:28
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 090
Domyślnie

Bywa, że mimo alimentów zasądzonych przez sąd małżonek nie zamierza ich płacić, co wtedy zrobić? Czytałam dziś bardzo dobrze napisany artykuł o funduszu alimentacyjnym - kryterium dochodowym, dokumentach i wniosku, jaki trzeba złożyć https://www.twojapierwszapozyczka.pl...menty-wniosek/ Pewnie niejednej kobiecie się przyda, przecież żyć z czegoś trzeba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-04-2022, 11:34
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie

Profesjonalnie ale i z empatią, przy sprawie rozwodowej pomoże ci mecenas Magdalena Karaczun - http://karaczun.com.pl/. Bardzo kompetentna i rzeczowa, świetnie porusza się w tej dziedzinie prawa i świadczy usługi prawne na najwyższym poziomie. Godna zaufania, dyskretna, możesz jej powierzyć sprawę bez obaw.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-04-2022, 12:07
Kazikdobry Kazikdobry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 566
Domyślnie

Rozwodząc się pary coraz częściej decydują się na pomoc detektywa.
Podsyłam ciekawy artykuł który przybliży Wam jego pracę https://www.amazonas-baby.pl/detekty...sciwie-zajmuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-04-2022, 10:38
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 592
Domyślnie

Od siebie mogę dodać jeszcze, że bardzo szeroką ofertę posiada kancelaria adwokacka mecenasa Łukasza Węgłowskiego. Korzystałam z ich usług już niejednokrotnie i wzbudzili moje zaufanie, dlatego śmiało możesz do nich pisać z każdą sprawą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:19.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.