kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 01-05-2021, 17:14
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 090
Domyślnie

Co to się dzieje? Coraz częściej widzę kobiety z kłopotami z wypadaniem włosów, czy z łysieniem. Masakra jakaś, choroba cywilizacyjna, czy co? Już nawet organizują wyjazdy na przeszczepy do Turcji, nawet gwiazdy tam jeżdżą. Czy drogi jest przeszczep włosów? Ile to kosztuje można się dowiedzieć tutaj https://flymedica.pl/przeszczep-wlosow-ile-kosztuje/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 02-05-2021, 10:58
HenrykBabal Mężczyzna HenrykBabal is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 4
Domyślnie

Myślę, że są na to takie specjalne leki. Może warto tego spróbować?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 07-05-2021, 19:19
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 378
Domyślnie

Nic przyjemnego jak włosy wypadają. Przede wszystkim trzeba znaleźć przyczynę takiego stanu rzeczy. A do tego stosować odpowiednie kosmetyki. Bardzo dobre efekty daje stosowanie szamponu wzmacniającego i maski z serii Density Collection od Grzegorza Dużego. Mają bardzo dobry skład, co też jest ważne. Różnica przy ich stosowaniu jest zdecydowanie zauważalna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 14-05-2021, 13:32
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Polecam sobie kupić także dobre produkty do pielęgnacji włosów. Moim zdaniem to podstawa sukcesu, aby włosy wyglądały zdrowo i były mocne. Zainteresuj się na przykład produktami marki Olaplex: https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/Ze...lex-3-4-5/1610 . Będziesz z nich zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 27-05-2021, 13:39
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 051
Domyślnie

Wypadają ci włosy masz zniszczoe pzesuszone. Mam na to sposob https://trena.pl/farby-trwale/19127-...-00012317.html dzieki tym produktom włosy będą delitane miękkie nie podrażnione. Profesionalne kosmetyki które nie powodują alergii dla każdego rodzaju włosów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 27-06-2021, 19:03
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie

Miałam jakiś czas temu dość duże problemy z wypadaniem włosów i niestety ciężko było sobie z tym poradzić. Na szczęście zaczęłam używać wcierki Neoptide Ducray i zastosowałam sobie dodatkowo szampon Anaphase+, który na celu ma przygotowanie skóry głowy, która później przyjmuje w odpowiedni sposób dalsze produkty z całej kuracji. Dodatkowo też wzmacnia włosy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 30-06-2021, 11:22
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Wielu mężczyzn zmaga się z tym problemem i nie do końca sobie radzą. Dlatego poleca się im wtedy stosowanie kosmetyków, lub produktów tak jak DX2. Wiem, że te są bardzo skuteczne i schodzą jak świeże bułki, szczególnie jeśli rzucą ciekawą promocje. Szczególnie ostatnio zainteresował mnie dx2 w czarnej tubie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 16-07-2021, 08:30
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

Niestety ale to wszystko o czym piszecie to mnie nie pomagało na moje wypadanie włosów. Już tak naprawdę byłam blisko zapadnięcia w depresję. Na szczęście moja przyjaciółka przyszła mi z pomocą w odpowiednim momencie i opowiedziała o przeszczepie włosów. Trochę poczytałam na ten temat i tak trafiłam na klinikę Novoderm https://novoderm.pl/przeszczep-wlosow/ i najbardziej zainteresował mnie ten zabieg Smart Graft o którym w pierwszej kolejności porozmawiam na wizycie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 01-10-2021, 05:51
pawel332676767 Mężczyzna pawel332676767 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 2 231
Domyślnie

Kumpel ostatnio polecił mi bardzo dobrą ofertę mgiełka nabłyszczająca do włosów .Z tej oferty skorzystało już bardzo dużo osób i to na pewno jest bardzo dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 23-10-2021, 10:09
Laje10 Laje10 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 28
Domyślnie

Koniecznie trzeba włosy jak najszybciej wzmocnić. Polecam postawić na dobre i skuteczne dermokosmetyki. U mnie świetnie zadziałały wzmacniający szampon w połączeniu z balsamem z wyciągu z chininy marki Klorane. To może być dla Was najlepszym wyborem, szczególnie jeśli zależy Wam na skutecznym działaniu. Polecam sprawdzić!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.