kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 29-06-2020, 19:09
aloha39 aloha39 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 165
Domyślnie

No dużo lepiej jest kupić mieszkanie. Lepiej przeciez splacać kredyt niż wlasncicielowi koszty mieszkania, nawet jak mieszkanie kosztuje bardzo dużo. Ja mam już wybrane osiedle... Garden Park od Kreator Dom. Sa oni bardzo profesjonalną firmą zajmująca się zarządzaniem m.in osiedlami mieszkaniowymi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 01-07-2020, 06:18
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

A może zamiast mieszkania lepiej pomyśleć przyszłościowo i zdecydować się na dom? Taki w cenie mieszkania np. w Kołobrzegu na nowoczesnym osiedlu https://osiedleslonecznewzgorze.pl/ ? Jeśli o mnie chodzi to gdybym miała możliwość to bym w ciemno brała bo bardzo dobra oferta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 01-07-2020, 09:47
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

Parze przyda się minimum duża kawalerka, aby było trochę przestrzeni, a jednocześnie nie zapłaci się zbyt dużo. W moim przypadku pieniądze na ten cel zdobyłem dzięki Expander
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 01-07-2020, 11:40
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

My to na razie o najmie myślimy, ale to tutaj https://diip.pl/listing/do-wynajecia-2-pokojowe/ już sobie coś w Wałbrzychu upatrzyliśmy. Czy Waszym zdaniem takie mieszkanko będzie odpowiednie dla pary?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 01-07-2020, 15:04
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Myślę, że mogą spodobać się Wam także mieszkania w lublinie: https://www.felinpark.pl/. Jest to piękne osiedle i spokojna okolica. Sama z chęcią zamieszkałabym w tym miejscu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 02-07-2020, 09:27
faheyarlie's Avatar
faheyarlie faheyarlie is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 2
Domyślnie

Zakup mieszkania stanowi dla mnie spore wyzwanie. Jest dużo ofert i już się gubię w tym wszystkim. Jak sobie pomóc w tej sytuacji? Dziękuje z góry za pomoc.
__________________
odbiór techniczny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 07-07-2020, 21:27
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

hej, jeżeli szukacie mieszkania dla pary w Trójmieście to polecam sprawdzić aktualną ofertę dewelopera Humbaka, który działa już na Trójmiejskim rynku jakiś czas, ich aktualne realizacje możesz znaleźć tutaj https://www.humbaka.pl/nasze-inwestycje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 09-07-2020, 09:53
ola156247 ola156247 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 199
Domyślnie

Według mnie jeśli nie planujecie dzieci w najbliższym czasie, to wystarczy Wam mieszkanie 35-50 metrów kwadratowych Ja własnie takie kupiłam w inwestycji: nowe mieszkania szwedzka Kraków To nowoczesny blok blisko centrum Krakowa a w zielonej okolicy Polecałabym za czymś takim się rozejrzeć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 24-07-2020, 15:20
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Tak ale myślę że kupowanie dużych mieszkań też nie ma sensu bo dzieci teraz szybko chcą iść na swoje, mi spokojni wystarczy 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu które Atal buduje w stolicy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 15-12-2020, 06:58
natkawal76 natkawal76 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 34
Domyślnie

Planuję zrobić remont generalny swojego mieszkania i tak zastanawiam się na wynajęciem projektanta wnętrz. Widziałem kilka fajnych pomysłów na internecie, ale co jakiś przymierzam do swojej kuchni czy salonu to jakoś nie pasuje to wszystko do końca. Wiem, ze taki projektant może zrobić wizualizacje, jak dokładnie będzie wyglądało moje mieszkanie. Bardzo spodobała mi się ta opcja. Znalazłem w internecie wiele ogłoszeń, ale najbardziej podoba mi się ta firma projektant wnętrz Radom . Czy korzystaliście z tego typu usługi,a może macie kogoś do polecenia?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.