kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 22-02-2018, 13:16
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Mogę też polecić szkołę językową http://personaltutor.edu.pl/. Mają bardzo duży wybór różnych zajęć więc każdy znajdzie coś dla siebie. Na dodatek można u nich zdawać egzaminy Cambridge - warto się nad tym poważnie zastanowić, mogą się przydać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 13-04-2018, 10:01
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Bardzo dobrą opcją będzie angielski zielona góra. Nauka języka w szkole językowej gwarantuje Ci sukces. Przede wszystkim będziesz uczyć się konwersacji, co przy nauce każdego języka obcego jest bardzo ważne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 13-04-2018, 11:34
RoboCooP Mężczyzna RoboCooP is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 4
Domyślnie

Najlepiej wyjechać do kraju angielskojęzycznego i tam szybko podłapiesz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 14-04-2018, 12:02
DarekNi Mężczyzna DarekNi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 25
Domyślnie

Naukę języka angielskiego powinno się rozpocząć jak najwcześniej. Sam zapisałem ostatnio syna do jednej z szkół językowych (url), ponieważ uważam, że biegłość w j. angielskim kiedyś bardzo mu pomoże w jego karierze zawodowej i znalezieniu atrakcyjnej pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 14-04-2018, 22:21
OjciecPL OjciecPL is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 4
Domyślnie

Nie wiem czy to rzeczywiście dobra opcja...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 15-05-2018, 16:38
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 555
Domyślnie

A czy znacie jakieś dobre sposoby, żeby nauczyć 6-letnie dziecko języka angielskiego? Bo ja tak przeglądnęłam różne oferty i wpadłam na taki program- nauka angielskiego dla dzieci www.berlitz.pl/nauka-jezyka-dla-dzieci-4-7-lat . Zastanawiam się czy taka metoda uczenia języka obcego sprawdziłaby się w praktyce. Co myślicie? Ponoć zajęcia jakie przygotował Berlitz są naprawdę ciekawe i pobudzają ciekawość dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 16-05-2018, 14:30
natsuu Mężczyzna natsuu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 8
Domyślnie

przegladałem youtube i znalazlem kanal Enlinado i po kilku filmikach wiem juz ze np. nauka angielskiego metodą dziecka jest bardzo skuteczna a do tej pory wykuwalem slowka i zwroty na pamiec potem przyszlo co do czego jak mialem pogadac to sie zacinalem ;/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 20-05-2018, 20:19
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie Angielski

Ze szkołami językowymi to bywa różnie, dlatego warto wybierać takie jak ta https://lincoln.edu.pl/warszawa/blog...-angielskiego/ . Istnieją długo na rynku, wiedzą jakie jest zapotrzebowanie i czego uczyć swoich klientów. Sama zastanawiam się nad zapisaniem się do takiej , ponieważ mój angielski to poziom A2, czyli bardzo słaby.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 01-07-2018, 15:41
Feeria Feeria is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 35
Domyślnie

Każdy decydując się na szkołe języka angielskiego powinien dokonac wyboru sposobu nauki jaki mu odpowiada, o tym musicie pamietać. Minęły czasy, gdzie na nic nie mieliśmy wpływu. Na przykład kurs języka angielskiego w Warszawie dla firm moga odbywać sie w siedzibie szkoły lub lektor może dojeżdżać do miejsca pracy, co zdecydowanie dla rzeszy pracowników jest duzo wygodniejsze. Kursy języka angielskiego w Warszawie to skuteczna forma nauki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 11-08-2018, 08:25
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

Moim zdaniem oczywiście można uczyć się języka angielskiego w domu, ale nigdy nie przyniesie to takich efektów, jak nauka w jakieś szkole językowej. Bardzo dobre opinie słyszałam o szkole https://www.speak-up.pl/, która posiada swoje oddziały w całej Polsce. Można się w niej uczyć stacjonarnie, ale również wirtualnie - przez internet, co jest doskonałą opcją dla osób zapracowanych. Szkoła organizuje kursy dla ludzi w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania, więc myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.