kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 30-09-2016, 04:19
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie Prezent dla męża

Powiedzcie co dajecie swoim mężom w prezencie urodzinowym? Mojego urodziny właśnie się zbliżają wielkimi krokami a ja ciągle nie mam nic dla niego.. Ostatnio wpadły mi w oko takie skórzane paski męskie. W sumie to wydaje mi się że taki porządny pasek to fajny prezent jak myślicie? Czasami widziałam że łączą paski z portfelami jako komplet. I sama nie wiem co mam zrobić.... Pomóżcie....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 30-10-2016, 10:27
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

U nas zawsze sprzęt sportowy się sprawdza. Teraz kupiłam uchwyty http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprz...mpek-1053.html Zaraz będziemy mieć całą siłownię w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-11-2016, 09:51
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Ja bym stawiała na coś praktycznego np. zrobila zestaw kosmetuków do jego auta1. total-care.pl/product-pl-74-Preparat-Felga-1l-preparat-do-czyszczenia-felg.html 2.total-care.pl/product-pl-235-COCKPIT-300-ml-8-ZAPACHOW-PERFUMOWANYCH-preparat-do-czyszczenia-i-konserwacji-elementow-plastikowych.html 3. total-care.pl/product-pl-243-Preparat-Szyba-1l-8-ZAPACHOW-PERFUMOWANYCH-pianka-preparat-do-czyszczenia-szyb.html myślę ze bardzo mu sie taki preznet spodoba bo uwielbia praktyczn erzcezy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-11-2016, 15:29
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Hmm tak myślałam co by mój facet chciał i on to wiem, że narzekał na brak bluz w garderobie więc pewnie coś w ten deseń https://stimago.pl/bluzy bym kupiła. Musisz dobrze pomyśleć, co on chce dostać. Ty przebywasz z nim na co dzień i wiesz czego potrzebuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-11-2016, 15:25
anghasz anghasz is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 38
Domyślnie

skórzany porfel to dobre rozwiązanie, jesli lubi akcesoria
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-11-2016, 17:09
Plusk12 Plusk12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 4
Domyślnie

Nie mam w tym roku w ogóle pomysłów. Może coś mi się rzuci w oczy jak pójdę na zakupy. Mam nadzieje, że tak będzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-11-2016, 09:22
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

ja mojemu mężowi chce kupić nowy telefon. Możecie polecić jakiś prosty telefon bezdotykowy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-11-2016, 07:22
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Dla mojego kochanego męża ja bym kupiła akcesoria motoryzacyjne i połączyła je i zapakowała fajnie np. total-care.pl/product-pl-236-COCKPIT-750-ml-8-ZAPACHOW-PERFUMOWANYCH.html i total-care.pl/product-pl-242-Preparat-Szyba-400-ml-8-ZAPACHOW-PERFUMOWANYCH-pianka-preparat-do-czyszczenia-szyb.html
a do tego np. bryloczek do kluczy od auta tzn aj zawsze myślę pod kątem swojego faceta i wiem ze jest fanem motoryzacji i praktykiem, ciesza go takie preznety!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 29-11-2016, 22:44
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Nie miałam akurat problemu z prezentem dla faceta- lubi pograć w gierki komputerowe i to było moją inspiracją. Wybrałam Far Crya http://www.3kropki.pl/p/far-cry-primal-pc.html bo widziałam ,że wczesniej grał już w poprzednie odsłony na konsoli. Nie wykosztowałam się a jednak prezent był trafem w dziesiątkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 06-12-2016, 13:14
kate_ kate_ is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 148
Domyślnie

Hmm skórzane akcesoria to w sumie fajny pomysł. Na pewno bardzo praktyczny. Wg mnie można do tego zamówić jakiś fajny tort. Widziałam, że tu można wybrać (mają naprawdę ogromny wybór) i zamówić z dostawą pod wskazany adres http://e-torty.pl/ . Super pomysł na niespodziankę
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.