kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-04-2015, 11:34
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Jak zaaranżować funkcjonalną kuchnię?

Jak w temacie - zastanawiam się jakich zasad powinnam się trzymać, jeśli chcę zaaranżować sobie funkcjonalną kuchnię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-04-2015, 17:07
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

Przede wszystkim musisz się kierować ergonomią urządzając kuchnię. Musi ci się tam wygodnie pracować.
Poczytaj sobie tutaj: http://archiweb.pl/aktualnosci/aranz...me-zasady-471/ o czym powinnaś pamiętać chcąc urządzić funkcjonalną kuchnię.
Wydaje mi się, że niezależnie od tego czy jest to duże czy małe pomieszczenie, czy w domu czy w bloku, otwarta na salon czy osobna, zasady są podobne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 08-04-2016, 12:54
anka84's Avatar
anka84 anka84 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 48
Domyślnie

Według mnie funkcjonalna kuchnia jest przede wszystkim pomieszczeniem przytulnym, urządzonym ze smakiem, gustownym, a przy tym wyposażonym w wiele praktycznych rozwiązań. Wyposażając swoją kuchnię, bardzo zależało mi na tym, aby taka właśnie była - myślę, że osiągnęłam ten zamierzony cel. W swojej kuchni mam sporej wielkości wyspę kuchenną na której mam płytę grzewczą, zdecydowałam się też na meble na wymiar - po to, aby zagospodarować całą przestrzeń, do tego mam jeszcze wszystkie sprzęty AGD zabudowane i całość prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Dołączam bardzo ciekawy tekst, który mówi o tym, jak urządzić kuchnię, by była funkcjonalna - https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/k...chnie-988.html.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-04-2016, 11:28
silikonowa silikonowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 15
Domyślnie

W takim wypadku trzeba myśleć o wszystkim. Dobrym pomysłem są na pewno meble na wymiar. Pozwoli nam to dobrze rozwiązać kwestię przestrzeni. My zdecydowaliśmy się też na narożny zlewozmywak, o taki: http://www.zlewozmywak.pl/k4,zlewozm...-naroznej.html . Mamy zmywarkę, więc używamy go okazjonalnie, a dzięki temu mamy więcej miejsca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-04-2016, 11:42
olindaa87 olindaa87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 16
Domyślnie

Jeśli chodzi o aranżowanie kuchni to chyba lepiej zastosować projekty wnętrz tworzone przez specjalistów? W końcu kuchnia musi być nie tylko ładna ale i funkcjonalna?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-04-2016, 12:35
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

Pooglądaj sobie meble do kuchni w ofercie sklepu Onemarket.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 16-05-2016, 15:13
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Cytat:
Napisał mAlinka
Pooglądaj sobie meble do kuchni w ofercie sklepu Onemarket.pl

Nie lubię mieć aż takiego wyboru czasami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 10-06-2016, 10:48
malvina malvina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 194
Domyślnie

A jak wam się podobają wyspy kuchenne? Ma któraś z was taką wyspę? Widziałam fajne pomysły na zmieniamymiast.pl i teraz się zastanawiam nad takim rozwiązaniem. Praktyczna jest taka wyspa?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 16-06-2016, 13:59
aneczka aneczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 206
Domyślnie

Pomysłów na zaaranżowanie kuchni jest po prostu mnóstwo. Ja uwielbiam wszelkie nowości, co chwilkę przeglądam katalogi i strony w internecie. Wczoraj zajrzałam na stronę http://www.homebook.pl/produkty/kuchnia-i-jadalnia i oczywiście spędziłam na niej chyba z dwie godziny. Jest tyle pięknych rzeczy do kuchni i jadalni, że aż ciężko się zdecydować!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 17-07-2016, 09:21
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Najlepiej jest sobie zrobić meble na zamówienie wtedy nie trzeba za dużo kombinować. Jeżeeli nie wiesz u kogo takie meble zamawwiać to ich http://www.panmeblarski.pl/ meble są bardo ładne wystarczy spojrzeć na galerię wykonanych przez nich mebli
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.